Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 10251
Zalogowanych: 95
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Głogów: Z Głogowa bez punktów

Środa, 21 sierpnia 2019, 11:04
Autor: Przemek Kaczałko
Głogów: Z Głogowa bez punktów
Fot. Przemek Kaczałko
Po udanej inauguracji (zwycięstwo u siebie nad Górnikiem Złotoryja), piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki udali się do Głogowa na starcie z rezerwami Chrobrego. Drugi występ beniaminka nie był tak udany i zespół z północy województwa pewnie zwyciężył 4:0.

W pierwszej połowie beniaminek dzielnie stawiał czoła rezerwom pierwszoligowego Chrobrego, jedynie w 20. minucie miejscowi zdołali znaleźć drogę do bramki strzeżonej przez Jarosza. Strzelcem gola otwierającego wynik był Przemysław Siudak. Po zmianie stron głogowianie potwierdzili wyższość nad rywalem spod Jeleniej Góry i dołożyli trzy trafienia. W 54. minucie na 2:0 podwyższył Kacper Staszkiwian, w 63. na 3:0 strzelił Wiktor Kobiela, a wynik w 70. minucie ustalił Paul Filipowicz.

Chrobry II Głogów - Lotnik Jeżów Sudecki 4:0 (1:0)

Chrobry: Makuchowski - Kosiński, Grzymisławski, Czykieta, Filipowicz, Flis (72' Moczurad), Kobiela, Siudak (68' Jóźwiak), Staszkowian, Turowski, Zapłacki (44' Kusy).
Lotnik: Jarosz - Wersocki, Białkowski, Górgul, Kieć, Lis, Masel, Niemirski (60' Wyka), Pelowski, Szeliga (55' Zawadzki), Ziomek (26' Górski).

W środę (21.07) wiele klubów okręgu jeleniogórskiego rozgrywa mecz I rundy Pucharu Polski - Lotnik odpoczywa, bowiem dzięki zdobyciu trofeum w poprzednim sezonie - ma wolny los. W 3. kolejce IV ligi ekipa Artura Milewskiego postara się powstrzymać jednego z faworytów do awansu - Apis Jędrzychowice. Mecz odbędzie się w sobotę (24.08) o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Sportowej w Jeżowie Sudeckim.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
75%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
691
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
26%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
13%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
13%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Niemcy podrzucają nam migrantów?!
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Gruzrobota
Trwa wielki remont drogi nr 366
 
Aktualności
Borowice brzmią Gitarą i...poezją
 
112
Wypadek w Rybnicy – efekt domina
 
112
Po alkoholu spowodował wypadek na Wolności
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group