Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 6946
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: X Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym od jutra

Środa, 27 maja 2015, 7:53
Aktualizacja: 7:56
Autor: Jel
Region: X Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym od jutra
Fot. Organizator
Pogotowie Ratunkowe w Jeleniej Górze już po raz dziesiąty organizuje Mistrzostwa w Ratownictwie Medycznym. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 28–30 maja 2015 r. w Hotelu „Jan” w Wojcieszycach. Udział zapowiedziało około 150 uczestników oraz 20 zespołów Systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego z całej Polski.

Celem mistrzostw jest wymiana doświadczeń, doskonalenie umiejętności służb ratunkowych, a także promocję zadań jakie realizują jednostki włączone do systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego. Mistrzostwa będą sprawdzianem znajomości standardów postępowania medycznego, umiejętności prowadzenia i koordynacji akcji ratowniczych.

W ramach zawodów zaplanowano sześć zadań, które będą miały charakter zarówno praktyczny jak i teoretyczny oraz odbywać się będą w godzinach dziennych i nocnych.
Partnerami organizowanych Mistrzostw są: Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego, Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu, w Legnicy oraz w Wałbrzychu.

Impreza została objęta honorowym patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Wojewodę Dolnośląskiego oraz Prezydenta Stowarzyszenia Gmin Polskich Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group