Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 6587
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Występ kolarzy MKS–u 11 w KPR–Stoor MTB Winter Maratonie 2013

Środa, 13 lutego 2013, 14:33
Aktualizacja: 14:35
Autor: MDvR
Jeżów Sudecki: Występ kolarzy MKS–u 11 w KPR–Stoor MTB Winter Maratonie 2013
Fot. archiwum
10 lutego zawodnicy MKS–u 11 w 7–osobowym składzie (Ania Kuniej, Krzysiek Paluszek, Piotrek Karmelita, Grzesiek Walczak, Alek Jawor, Damian Chojecki i Darek Małenda) wzięli udział w ekstremalnych zawodach rowerowych KPR–Stoor MTB Winter Maraton 2013, które odbyły się na stoku Góry Szybowcowej.

Tego dnia pogoda dopisała, miało być ekstremalnie i było! Mroźno i śnieżnie. Z całej startującej ekipy najlepiej spisał się nasz nowy zawodnik (Krzysiek Paluszek), który po ciężkiej walce zajął doskonałe piąte miejsce open tracąc zaledwie 30 sekund do najlepszego tego dnia Tomka Łukawskiego. Pozostali zawodnicy MKS-u zameldowali się na następujących miejscach:
Grzesiek Walczak 14 (+ 4min.)
Piotr Karmelita 17 (+ 5min.)
Alek Jawor 18 (+ 6min.)

Nieco gorzej spisali się pozostali zawodnicy:
Damian Chojecki 25 (+ 10min.)
Dariusz Małenda 28 (+ 11min.)

Zważywszy na ich młody wiek i to, że dopiero zaczynają przygodę z kolarstwem nie było jednak tak źle. Na pochwałę zasługuję obecność Ani Kuniej, jedynej pani wśród całej stawki startujących. Ania zajęła 34. miejsce open, wygrywając tym samym kategorię Open pań.

Wyścig, mimo, że "kontrolny" okazał się naprawdę interesujący i pełen emocji. Wielkie brawa należą się organizatorom. Jak widać klub piłki ręcznej potrafi zrobić świetne zawody kolarskie, na dodatek w środku zimy! To powinno skłonić do refleksji, szczególnie Jelenią Górę oraz pozostałe kluby (kolarskie) do większej inicjatywy w promocję naszego miasta jako stolicy MTB!

Już wiemy, czego można spodziewać się po rywalach w sezonie i jak ciężka jeszcze praca przed nami. Do zobaczenia na linii kolejnego startu

(MKS 11)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group