Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 8100
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyprawy z KSON–em po okolicy i atrakcyjna wycieczka

Wtorek, 22 lipca 2014, 8:18
Aktualizacja: 8:27
Autor: KSON
Jelenia Góra: Wyprawy z KSON–em po okolicy i atrakcyjna wycieczka
Fot. KSON
Trwają wycieczki organizowane przez Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych. W dotychczasowych czterech wprawach w obrębie Kotliny Jeleniogórskiej udział wzięło ponad 80 osób. Szczegóły sierpniowych, wrześniowych i październikowych wycieczek można zobaczyć na stronie www.kson.pl. KSON organizuje też wyjazd do Malborka, Fromborka i Gdańska.

- Zapraszamy wszystkich niepełnosprawnych mieszkańców miasta na atrakcyjną wycieczkę w okresie od 16 do 19 września. Program zakłada zwiedzanie: Malborka, Fromborka i Gdańska. Za przejazd autokarem, 3 noclegi z wyżywieniem, opłacone bilety wstępu i ubezpieczenie trzeba zapłacić 325 zł. Dla członków organizacji należących do KSON przewidujemy zniżki (dopłaca KSON) – informuje organizator.

- Prowadzimy szeroki nabór na tą wycieczkę uważając, że dofinansowanie z Urzędu Miasta nie powinno dotyczyć tylko osób zrzeszonych w organizacjach pozarządowych, lecz wszystkich niepełnosprawnych jeleniogórzan. Liczba miejsc jest oczywiście ograniczona pojemnością autokaru. Zapisy według kolejności zgłoszeń potwierdzone wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł w biurze KSON (ul. Osiedle Robotnicze 47a w Jeleniej Górze), do 30. sierpnia. Więcej informacji pod bezpłatnym numerem 800 700 025 – dodaje organizator wycieczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
72
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
19%
Wciąż fatalnie
22%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group