• Sobota, 17 sierpnia 2019
  • Godz. 12:51
  • Imieniny: Julianny, Jacka, Mirona, Żanny
  • Czytających: 6018
  • Zalogowanych: 8
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki VI Pucharu Piastów Śląskich w kolarstwie przełajowym

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 15 marca 2015, 13:33
Aktualizacja: 13:48
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki VI Pucharu Piastów Śląskich w kolarstwie przełajowym rozgrywanego w dniach 7–8 marca w Jeleniej Górze.

Sobota

dystans 2000 m x 3 ok. przeciętna 16,13 km/h

1 183 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 00:22:22 11
2 187 POL 20020409 TARNAWSKA Julia KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZICZKA 00:23:07 10
3 184 POL 20010904 WOJAS Martyna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 00:23:20 9
4 180 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:24:17 8
5 181 POL 20011012 RATAJ Patrycja UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:24:45 7
6 188 POL 20021125 HOFFMAN Natalia KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZICZKA 00:24:45 6
7 248 POL 20021013 KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA 00:25:16 5
8 182 POL 20010314 PIARZGA Milena UKS CENTRUM NOWA RUDA MŁODZICZKA 00:25:21 4
9 186 POL 20020704 MAŁEK Anita UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:25:30 3
10 185 POL 20020322 KONARZEWSKA Hanna UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:25:47 2
11 247 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOMMŁODZICZKA 00:26:53 1
12 189 POL 20020907 BIELECKA Dorota KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZICZKA N.WYS.

dystans 2000 m x 3 ok. przeciętna 16,24 km/h

1 204 POL 20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA JUNIORKA MŁ 00:20:09 9
2 205 POL 20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA JUNIORKA MŁ 00:20:36 8
3 208 POL 20000905 JERUZALSKA Natalia KKW SUPERIOR MTB TAEAM WAŁBRZY JUNIORKA MŁ 00:20:56 7
4 249 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIORKA MŁ 00:21:31 6
5 200 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 00:21:43 5
6 206 POL 20000803 KIERAT Wiktoria MKS POLKOWICE JUNIORKA MŁ 00:22:03 4
7 203 POL 20000521 W OJT OŃ Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA MŁ 00:22:09 3
8 202 POL 20000906 RÓŻNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA MŁ 00:22:14 2
9 207 POL 19990308 BARANOWSKA Aleksandra UKK ORIENS CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 00:23:59 1

dystans 2000 m x 5 ok. przeciętna 17,76 km/h pkt

1 214 POL 19980930 MIERZYŃSKA Natalia KKS GOSTYŃ JUNIORKA 00:33:49 4
2 213 POL 19980423 KRUK Karina UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA 00:35:20 3
3 212 POL 19970320 CYBULSKA Klaudia UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA 00:36:33 2
4 211 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA 00:39:50 1

dystans 2000 m x 5 ok. przeciętna 19,05 km/h pkt

1 226 CZE 19960102 VANICKOVA Elena REMERX-MERIDA TEAM KOLIN SENIORKA 00:31:25 5
2 223 POL 19950416 CIERLUK Karolina UKK"SIGO-GIM 1" CHOJNÓW SENIORKA 00:31:39 4
3 227 POL 19950916 KURCZAB Iwona SGR SREBRNA GÓRA SENIORKA 00:32:53 3
4 224 POL 19960806 JASTRZĘBSKA Agnieszka UKK"SIGO-GIM 1" CHOJNÓW SENIORKA 00:33:49 2
5 225 POL 19950529 PISARSKA Paula ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW SENIORKA 00:35:20 1

dystans 2000 m x 5 ok. przeciętna 20,45 km/h pkt

1 134 CZE 19991001 VANICEK Simon REMERX-MERIDA TEAM KOLIN JUNIOR MŁ 00:29:21 14
2 120 POL 20000925 KARPIERZ Wojciech UKS DREAM-BIKE BIELAWA JUNIOR MŁ 00:30:15 13
3 122 POL 19990413 PIASECKI Jan UKS DREAM-BIKE BIELAWA JUNIOR MŁ 00:30:19 12
4 133 POL 19990502 KOWALCZYK Jakub KS AZS POLI.WROCŁ.MITUTOYO DEMA JUNIOR MŁ 00:31:34 11
5 135 POL 19990110 TARNAWSKI Kamil KKW JAMA WAŁBRZYCH JUNIOR MŁ 00:32:45 10
6 129 POL 20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:32:53 9
7 130 POL 20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:33:18 8
8 128 POL 20000730 DEC Krystian UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIOR MŁ 00:33:49 7
9 125 POL 20000817 STĘPIEŃ Wojciech MKS POLKOWICE JUNIOR MŁ 00:33:50 6
10 124 POL 20000703 ZAKRZEWSKI Tomasz WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI JUNIOR MŁ 00:33:51 5
11 123 POL 20000315 CHOMIŃSKI Karol WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI JUNIOR MŁ 00:34:19 4
12 126 POL 20001223 HILDEBRANT Karol MKS POLKOWICE JUNIOR MŁ 00:34:32 3
13 127 POL 19991218 RELICH Łukasz MKS POLKOWICE JUNIOR MŁ 00:35:53 2
14 131 POL 20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:35:53 1

dystans 2000 m x 3 ok. przeciętna 19,90 km/h pkt

1 1 POL 20010722 WIŚNIEWSKI Wiktor UKS DREAM-BIKE BIELAWA MŁODZIK 00:18:05 15
2 4 POL 20010425 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK 00:18:06 14
3 8 POL 20010526 JASKOT Michał MKS POLKOWICE MŁODZIK 00:18:28 13
4 20 POL 20010803 KOPIWODA Daniel LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:18:43 12
5 7 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 00:19:07 11
6 5 POL 20011019 ZAWADZKI Maciej UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK 00:19:48 10
7 19 POL 20010225 SAZANOWICZ Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:20:40 9
8 18 POL 20020612 WOŻNIAK Karol LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:21:13 8
9 11 POL 20021211 MUSIAŁ Szymon UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 00:21:47 7
10 21 POL 20010325 PODKÓWKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:22:21 6
11 13 POL 20011107 FUŁAWKA Gracjan UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 00:23:07 5
12 15 POL 20020222 ADAMCZYK Jakub KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK 00:23:17 4
13 12 POL 20021029 KONDZIOŁKA Michał UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 00:23:31 3
14 10 POL 20021006 ZWOLIŃSKI Kamil UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 00:23:53 2
15 9 POL 20010427 ROZMIAREK Marcin KS RACING TEAM ACADEMY SZCZAWN MŁODZIK 00:24:09 1
16 6 POL 20021120 NOWAK Jakub UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK 00:24:33 0
17 14 POL 20011212 RYNCEWICZ Paweł KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK 00:25:06 0
18 23 POL 20021016 OGÓREK Mikołaj UKS KOPERNIKUS JELENIA GÓRA MŁODZIK 00:27:37 0
19 22 POL 20010717 CZAPLA Nikolas KS RACING TEAM ACADEMY SZCZAWN MŁODZIK 00:30:17 0
20 16 POL 20020806 GÓRSKI Michał KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK 00:30:18 0
21 17 POL 20021012 BORKOWSKI Jakub KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK Wycofany 0
22 24 POL 20021111 WIKAR Jacek UKS KOPERNIKUS JELENIA GÓRA MŁODZIK Wycofany 0

dystans 2000 m x 7 ok. przeciętna 20,00 km/h pkt

1 101 POL 19860725 GŁUSZCZAK Daniel GŁUSZYCA CYKLOSPORT 00:41:52 2
2 100 POL 19890410 MARKOWSKI Michał BRT WROCŁAW CYKLOSPORT 1 ok. 1

dystans 2000 m x 6 ok. przeciętna 18,62 km/h

1 83 POL 19850318 FERENC Marcin SREBRNA GÓRA NIEZRZ MĘŻC 00:38:40 3
2 80 POL 19820902 SZARY Krzysztof WAŁBRZYCH NIEZRZ MĘŻC 00:41:27 2
3 81 POL 19640601 MRÓZ Zbigniew PIECHOWICE NIEZRZ MĘŻC 00:44:47 1

dystans 2000 m x 7 ok. przeciętna 21,70 km/h

1 144 POL 19970904 HELTA Filip KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC JUNIOR 00:38:36 4
2 140 POL 19970504 CHOJECKI Damian UKK" SIGO-GIM1" CHOJNÓW JUNIOR 00:41:42 3
3 145 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 00:42:08 2
4 142 POL 19970128 PIERZGA Seweryn UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIOR 1 ok 1
5 141 POL 19971025 OLEJNIK Patryk WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI JUNIOR Wycofany
6 143 POL 19970725 GÓRSKI Adrian MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI JUNIOR Wycofany

dystans 2000 m x 7 ok. przeciętna 21,53 km/h

1 161 POL 19950128 MAREK Aleksander KKW SUPERIOR MTB TEAM WALBRZYC ORLIK 00:38:55 3
2 160 POL 19950103 PAWLACZEK Artur UKS DREAM BIKE BIELAWA ORLIK 00:39:09 2
3 164 POL 19960820 NAWROCKI Marek WROCLAWSKI KLUB KOLARSKI ORLIK 1 ok. 1

dystans 2000 m x 7 ok. przeciętna 22,10 km/h

1 165 POL 19911229 KURCZAB Piotr SGR SREBRNA GORA ELITA 00:37:52 3
2 162 POL 19860326 ALCHIMOWICZ Rafal KTM RACING TEAM ZLOTY STOK ELITA 00:39:09 2
3 163 POL 19900411 WOJCZAL Pawel WOJCZAL BIKE ELITA 00:43:21 1

dystans 2000 m x 7 ok. przeciętna 20,24 km/h

1 32 POL 19821018 KOPEĆ Adam BIKESTACJA .PL Masters M30 00:41:33 3
2 30 POL 19791119 KOZIK Damian JELENIA GÓRA Masters M30 00:41:52 2
3 31 POL 19840709 SZCZUCKI Przemysław BIKESTACJA .PL Masters M30 00:41:53 1

dystans 2000 m x 7 ok. przeciętna 21,00 km/h

1 44 POL 19750807 PALUSZEK Krzysztof GŁUSZYCA Masters M40 00:40:02 5
2 43 POL 19740430 BACHMATIUK Robert GŁUSZYCA Masters M40 00:40:03 4
3 41 POL 19740302 POSMYK Arkadiusz DIVERSEY TEAM Masters M40 00:41:52 3
4 40 POL 19670922 BYCZKOWSKI Tadeusz ŚRODA ŚLĄSKA Masters M40 00:42:22 2

5 42 POL 19730906 ANTONOWICZ Jacek BIZON BIEGANÓW Masters M40 00:45:50 1

dystans 2000 m x 6 ok. przeciętna 18,15 km/h

1 50 POL 19580215 GRODZICKI Leon WAŁBRZYCH QUEST Masters M50 00:39:17 1

dystans 2000 m x 6 ok. przeciętna 18,15 km/h

1 60 POL 19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ QUEST Masters M60 00:39:17 1

dystans 100 m.

1 1 POL 20100111 SCHMIDT Kacper CHOJNÓW Dzieci 4-5 lat

dystans 2000 m x 1 ok. przeciętna 15,48 km/h

1 36 POL 20050611 ANTONOWICZ Krzysztof BIZON BIEGANÓW Dzieci 9-10 lat 00:07:47
2 82 POL 20050208 BIELECKI Paweł WAŁBRZYCH Dzieci 9-10 lat 00:07:48
3 30 POL 20050902 MURYJ Antoni NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat 00:08:04
4 32 POL 20060414 DEC Wiktor NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat 00:08:33
5 31 POL 20050418 STRYCHARSKI Kacper NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat 00:08:40
6 34 POL 20051014 BUDNY Hubert MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Dzieci 9-10 lat 00:08:57
7 66 POL 20051216 KULAS Amelia JELENIA GÓRA Dzieci 9-10 lat 00:09:24
8 33 POL 20051018 TONDER Judyta MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Dzieci 9-10 lat 00:10:43
9 35 POL 20061120 PUŁKA Miłosz CHOJNÓW Dzieci 9-10 lat 00:15:54
38 POL 20050530 NOWAK Sara NOWA RUDA Dzieci 9-10 lat

dystans 2000 m x 1 ok. przeciętna 16,37 km/h

1 56 POL 20031119 KOŃDZIOŁKA Gabriel UKK ORIENS CHOJNÓW Dzieci 11-12 lat 00:07:20
2 62 POL 20040709 OGIEJKO Stanisław BIZON BIEGANÓW Dzieci 11-12 lat 00:07:21
3 49 POL 20040129 BASIŃSKI Aleksander WROCŁAWSKI KLUB KOLARSKI Dzieci 11-12 lat 00:07:22
4 61 POL 20030513 KRYSIAK Filip BIZON BIEGANÓW Dzieci 11-12 lat 00:07:23

5 53 POL 20030509 BRZÓSKA Filip UKS CENTRUM NOWA RUDA Dzieci 11-12 lat 00:07:36
6 54 POL 20031125 PALUCH Michał MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Dzieci 11-12 lat 00:07:37
7 51 POL 20040622 MARCINIAK Marcin MKS POLKOWICE Dzieci 11-12 lat 00:08:02
8 52 POL 20040310 PRZYBYSZ Jakub MKS POLKOWICE Dzieci 11-12 lat 00:08:03
9 55 POL 20031129 KOŁODZIEJSKA Marta MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA Dzieci 11-12 lat 00:08:14
10 60 POL 20041207 DEREŃ Mateusz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO Dzieci 11-12 lat 00:08:20
11 65 POL 20041111 MARCINIAK Piotr JELENIA GÓRA Dzieci 11-12 lat 00:08:21
12 57 POL 20040924 REKOWSKI Jakub KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁRZYCH Dzieci 11-12 lat 00:08:34
13 64 POL 20040529 KULAS Marcelina JELENIA GÓRA Dzieci 11-12 lat 00:08:46
14 58 POL 20040110 SZOPA Weronika KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁRZYCH Dzieci 11-12 lat 00:08:53
15 59 POL 20041206 PLECIŃSKI Łukasz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO Dzieci 11-12 lat 00:09:40
16 67 POL 20040525 STRYJEWSKA Maja JELENIA GÓRA Dzieci 11-12 lat 00:11:07
17 37 POL 20040929 CIPORA* Ernest BIZON BIEGANÓW Dzieci 11-12 lat 00:08:47

* Zawodnik nr 37 został ukarany za próbę oszustwa komisji sędziowskiej i został sklasyfikowany na ostatnim miejscu w swojej kategorii
Trener Klubu Bizon Bieganów otrzymał naganę za niesportowe zachowanie

Klasyfikacja drużynowa na I Edycji

1 MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 55 pkt
2 LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO 49 pkt
3 UKS CENTRUM NOWA RUDA 46 pkt
4 KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC 44 pkt
5 UKS DREAM-BIKE BIELAWA 42 pkt
6 MKS POLKOWICE 28 pkt
7 UKK ORIENS CHOJNÓW 23 pkt
8 REMERX-MERIDA TEAM KOLIN 19 pkt
9 UKK" SIGO-GIM1" CHOJNÓW 15 pkt

Niedziela

dystans 2000 m x 3 ok. przeciętna 16,24 km/h

1 183 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 00:22:09 9
2 184 POL 20010904 WOJAS Martyna MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 00:22:40 8
3 187 POL 20020409 TARNAWSKA Julia KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZICZKA 00:22:45 7
4 180 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:23:14 6
5 181 POL 20011012 RATAJ Patrycja UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:23:47 5
6 247 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOMMŁODZICZKA 00:24:09 4
7 189 POL 20020907 BIELECKA Dorota KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZICZKA 00:24:17 3
8 248 POL 20021013 KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA 00:24:22 2
9 188 POL 20021125 HOFFMAN Natalia KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZICZKA 00:24:45 1

dystans 2000 m x 3 ok. przeciętna 17,15 km/h pkt

1 205 POL 20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA JUNIORKA MŁ 00:20:59 7
2 208 POL 20000905 JERUZALSKA Natalia KKW SUPERIOR MTB TAEAM WAŁBRZY JUNIORKA MŁ 00:20:59 6
3 204 POL 20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA JUNIORKA MŁ 00:21:41 5
4 249 POL 20000925 BARTKÓW Nikola LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIORKA MŁ 00:22:09 4
5 203 POL 20000521 W OJT OŃ Julia UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA MŁ 00:22:20 3
6 202 POL 20000906 RÓŻNICKA Daria UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA MŁ 00:22:21 2
7 200 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 00:22:56 1

dystans 2000 m x 4 ok. przeciętna 16,84 km/h

1 213 POL 19980423 KRUK Karina UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIORKA 00:28:26 2
2 211 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA 00:30:06 1

dystans 2000 m x 5 ok. przeciętna 19,70 km/h

1 223 POL 19950416 CIERLUK Karolina UKK"SIGO-GIM 1" CHOJNÓW SENIORKA 00:30:22 2
2 225 POL 19950529 PISARSKA Paula ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW SENIORKA 1 ok 1

dystans 2000 m x 5 ok. przeciętna 20,34 km/h

1 120 POL 20000925 KARPIERZ Wojciech UKS DREAM-BIKE BIELAWA JUNIOR MŁ 00:29:35 8
2 122 POL 19990413 PIASECKI Jan UKS DREAM-BIKE BIELAWA JUNIOR MŁ 00:29:37 7
3 133 POL 19990502 KOWALCZYK Jakub KS AZS POLI.WROCŁ.MITUTOYO DEMA JUNIOR MŁ 00:30:55 6
4 135 POL 19990110 TARNAWSKI Kamil KKW JAMA WAŁBRZYCH JUNIOR MŁ 00:32:32 5
5 129 POL 20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:32:41 4
6 130 POL 20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:33:26 3
7 136 POL 19990622 BARTOLEWSKI Emil MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLĄSKI JUNIOR MŁ 1 ok. 2
8 128 POL 20000730 DEC Krystian UKS CENTRUM NOWA RUDA JUNIOR MŁ 1 ok. 1

dystans 2000 m x 3 ok. przeciętna 18,94 km/h pkt

1 4 POL 20010425 PONIATOWSKI Daniel UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK 00:18:53 10
2 1 POL 20010722 WIŚNIEWSKI Wiktor UKS DREAM-BIKE BIELAWA MŁODZIK 00:18:57 9
3 19 POL 20010225 SAZANOWICZ Adam LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:19:53 8
4 20 POL 20010803 KOPIWODA Daniel LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:20:09 7
5 18 POL 20020612 WOŻNIAK Karol LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:20:16 6
6 21 POL 20010325 PODKÓWKA Jakub LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZIK 00:20:55 5
7 15 POL 20020222 ADAMCZYK Jakub KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK 00:22:09 4
8 9 POL 20010427 ROZMIAREK Marcin KS RACING TEAM ACADEMY SZCZAWN MŁODZIK 00:24:00 3
9 17 POL 20021012 BORKOWSKI Jakub KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK 00:24:22 2
10 6 POL 20021120 NOWAK Jakub UKS CENTRUIM NOWA RUDA MŁODZIK 00:25:31 1
16 POL 20020806 GÓRSKI Michał KKW SUPERIOR MTB TEAM WAŁBRZYC MŁODZIK N.wyst

dystans 2000 m x 4 ok. przeciętna 17,15 km/h

1 81 POL 19640601 MRÓZ Zbigniew PIECHOWICE NIEZRZ MĘŻC 00:28:07 1

dystans 2000 m x 5 ok. przeciętna 20,34 km/h

1 145 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 00:29:32 1
2 140 POL 19970504 CHOJECKI Damian UKK" SIGO-GIM1" CHOJNÓW JUNIOR N.wyst

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kibol2 16-03-2015 8:15
A jakieś fotki. Nie byłem to chociaż bym po patrzył :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group