Środa, 25 listopada
Imieniny: Katarzyny, Erazma
Czytających: 7355
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki i tabele po 5. kolejce A–klasy

Wiadomości: klasa A
Czwartek, 13 września 2012, 14:36
Aktualizacja: 14:39
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W 5. kolejce klasy A na szczeblu jeleniogórskim piłkarze strzelili 98 goli, co daje średnio 4,67 na mecz. Srogie "lanie" zaliczyła ekipa Chojnika Jelenia Góra, która przegrała w Bolkowie z niepokonanym jak dotąd Piastem 0:7.

Grupa I:
Lechia Piechowice - Victoria Czadrów 1:2
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Kwarc Pisarzowice 5:1
KS Łomnica - Orzeł Lubawka 1:5
Orzeł Mysłakowice - Pagaz Krzeszów 1:4
Nysa Wolbromek - Orzeł Wojcieszów 3:1
Woskar Szklarska Poręba - Czarni Strzyżowiec 5:0
Piast Bolków - Chojnik Jelenia Góra 7:0

Tabela:
1. Pagaz Krzeszów 5 13 14-3

2. Orzeł Lubawka 5 13 15-5
3. Piast Bolków 5 11 18-8
4. KS 1946 Chełmsko Śl. 5 7 10-5
5. KS Łomnica 5 7 15-14
6. Victoria Czadrów 5 7 7-7
7. Orzeł Wojcieszów 5 7 10-11
8. Chojnik Jelenia Góra 5 7 15-23
9. Woskar Szklarska Poręba 5 6 13-13
10. Nysa Wolbromek 5 6 12-12
11. Kwarc Pisarzowice 5 6 7-15
12. Orzeł Mysłakowice 5 5 14-14
13. Lechia Piechowice 5 4 6-9
14. Czarni Strzyżowiec 5 0 4-21

W następnej kolejce (15/16.IX) zagrają:
Victoria Czadrów - Chojnik Jelenia Góra
Czarni Strzyżowiec - Piast Bolków
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba
Pegaz Krzeszów - Nysa Wolbromek
Orzeł Lubawka - Orzeł Mysłakowice
Kwarc Pisarzowice - KS Łomnica
Lechia Piechowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie

Grupa II:
Chmielanka Chmieleń - Włókniarz Leśna 2:8
Skalnik Rębiszów - LZS Porajów-Kopaczów 5:2
Orliki Węgliniec - LZS Kościelnik 0:1
Stella Lubomierz - Górnik Węgliniec 8:1
Cosmos Radzimów - LZS Radostów 4:2
Pogoń Markocice - Olsza Olszyna 0:2
Gryf Gryfów Śląski - Błękitni Studniska Dolne 3:3

Tabela:
1. Włókniarz Leśna 5 15 24-5

2. Olsza Olszyna 5 13 14-5
3. Cosmos Radzimów 5 10 14-8
4. LZS Kościelnik 5 10 8-3
5. Skalnik Rębiszów 5 10 13-13
6. Stella Lubomierz 5 9 25-16
7. LZS Radostów 5 6 13-15
8. Górnik Węgliniec 5 5 10-16
9. Błękitni Studniska Dolne 5 5 12-19
10. Orliki Węgliniec 5 4 11-9
11. LZS Porajów Kopaczów 5 4 9-12
12. Pogoń Markocice 5 4 10-21
13. Chmielanka Chmieleń 5 3 7-18
14. Gryf Gryfów Śląski 5 1 6-16

W następnej kolejce (15/16.IX) zagrają:
Włókniarz Leśna - Błękitni Studniska Dolne
Olsza Olszyna Lubańska - Gryf Gryfów Śląski
LZS Radostów - Pogoń Markocice
Górnik Węgliniec - Cosmos Radzimów
LZS Kościelnik - Stella Lubomierz
LZS Porajów-Kopaczów - Orliki Węgliniec
Chmielanka Chmieleń - Skalnik Rębiszów

Grupa III:
LKS Dobra - Apis Jędrzychowice 0:3
GKS Iwiny - KS Stare Jaroszowice 3:1
Cosmos Milików - LZS Brzeźnik 1:4
GKS Tomaszów Bolesławiecki - GKS Raciborowice 0:0
LZS Łaziska - LKS Ocice 3:1
Hutnik Pieńsk - Iskra Łagów 5:2
KS Łąka - Sparta Zebrzydowa 0:5

Tabela:
1. Apis Jędrzychowice 5 13 20-6

2. LZS Brzeźnik 5 13 16-6
3. Iskra Łagów 5 12 21-9
4. Sparta Zebrzydowa 5 12 14-4
5. GKS Raciborowice 5 10 11-5
6. LKS Ocice 5 8 11-7
7. GKS Tomaszów Bolesławiecki 5 8 5-6
8. Hutnik Pieńsk 5 6 17-13
9. LZS Łaziska 5 6 9-13
10. GKS Iwiny 5 4 6-13
11. LKS Dobra 5 3 7-17
12. Stare Jaroszowice 5 3 9-17
13. KS Łąka 5 3 5-20
14. Cosmos Milików 5 0 4-19

W następnej kolejce (15/16.IX) zagrają:
Apis Jędrzychowice - Sparta Zebrzydowa
Iskra Łagów - KS Łąka
LKS Ocice - Hutnik Pieńsk
GKS Raciborowice - LZS Łaziska
LZS Brzeźnik - GKS Tomaszów Bolesławiecki
KS Stare Jaroszowice - Cosmos Milików
LKS Dobra - GKS Iwiny

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group