Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 6261
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki i tabele ligi okręgowej oraz A–klasy

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A
Niedziela, 13 maja 2012, 20:11
Aktualizacja: 23:26
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W miniony weekend (12 i 13 maja) doszło do kilku niespodzianek na boiskach niższych lig piłkarskich. Szczęśliwie punkt uratowała kowarska Olimpia strzelając gola na 1:1 w 95. minucie meczu. W A–klasie Mitex Podgórzyn niespodziewanie przegrał w Bolkowie z Piastem 1:3.

W niedzielnym spotkaniu ligi okręgowej Lotnik Jeżów Sudecki wygrał w Ruszowie z Victorią 5:2, dzięki czemu podtrzymał szansę na awans do IV-ligi. Już za tydzień (19. maja) podopieczni Kazimierza Hamowskiego rozegrają jeden z najważniejszych meczów w sezonie. Do Jeżowa Sudeckiego przyjedzie bowiem lider rozgrywek Olimpia Kowary, do której Lotnik traci 4 punkty.

Wyniki okręgówki:
Piast Dziwiszów - Pagaz Krzeszów 7:2
Łużyce Lubań - Olsza Olszyna 7:1
Olimpia Kowary - Leśnik Osiecznica 1:1
Włókniarz Mirsk - BKS Bolesławiec 3:1
Victoria Ruszów - Lotnik Jeżów Sudecki 2:5
Orzeł Wojcieszów - Czarni Lwówek Śląski 3:1
GKS Raciborowice - GKS Warta Bol. 1:0
Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty 1:1

Tabela:
1. Olimpia Kowary 25 59 65-26
2. Łużyce Lubań 25 59 67-25
3. Lotnik Jeżów Sudecki 25 55 82-28
4. Włókniarz Mirsk 25 53 70-29
5. BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 52 67-31
6. Leśnik Osiecznica 25 49 58-26
7. Olimpia Kamienna Góra 25 44 40-35
8. Czarni Lwówek Śląski 25 39 54-29
9. GKS Warta Bolesławiecka 25 28 35-64
10. Piast Wykroty 25 27 39-50
11. Victoria Ruszów 25 27 40-48
12. Piast Dziwiszów 25 22 36-63
13. Orzeł Wojcieszów 25 15 39-85
14. Pegaz Krzeszów 25 15 30-80
15. Olsza Olszyna Lubańska 25 14 29-86
16. GKS Raciborowice 25 11 22-68

W następnej kolejce zagrają:
Czarni Lwówek Śląski - Victoria Ruszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kowary
Leśnik Osiecznica - Olimpia Kamienna Góra
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Olsza Olszyna Lubańska - Piast Dziwiszów
Pegaz Krzeszów - Włókniarz Mirsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec - GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka - Orzeł Wojcieszów

Wyniki A-klasy:

Grupa I:
Halniak Miłków - Pogoń Świerzawa 1:3
Nysa Wolbromek - Woskar Szklarska Poręba 5:0
Piast Bolków - Endico-Mitex Podgórzyn 3:1
Chełmsko Śląskie - Chojnik Jelenia Góra 5:1
Victoria Czadrów - Czarni Strzyżowiec 2:2
KS Łomnica - Orzeł Lubawka 5:2
Pub Gol Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 0:3 walkower

Tabela:
1. Pogoń Świerzawa 22 55 76-21
2. Endico-Mitex Podgórzyn 22 52 76-22
3. Orzeł Lubawka 22 38 57-37
4. KS 1946 Chełmsko Śląskie 22 38 48-38
5. Woskar Szklarska Poręba 22 31 36-30
6. Nysa Wolbromek 22 30 57-60
7. Piast Bolków 22 29 49-49
8. Orzeł Mysłakowice 22 29 38-46
9. KS Łomnica 22 29 53-57
10. Chojnik Jelenia Góra 22 27 49-62
11. Victoria Czadrów 22 22 41-52
12. Czarni Strzyżowiec 22 20 30-70
13. Halniak Miłków 22 16 28-66
14. Pub Gol Jelenia Góra 22 25 34-62

W następnej kolejce zagrają:
KS Łomnica - Piast Bolków
Orzeł Lubawka - Victoria Czadrów
Czarni Strzyżowiec - Nysa Wolbromek
Woskar Szklarska Poręba - Halniak Miłków
Pogoń Świerzawa - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Chojnik Jelenia Góra - Pub Gol Jelenia Góra
Orzeł Mysłakowice - Endico-Mitex Podgórzyn

Grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Bazalt Sulików 1:3
Orzeł Platerówka - Skalnik Rębiszów 2:2
Cosmos Radzimów - Chmielanka 7:1
Stella Lubomierz - Kwisa Świeradów Zdrój 1:1
Sudety Giebułtów - LZS Radostów 2:3
Gryf Gryfów Śląski - Włókniarz Leśna 1:4
Pogoń Markocice - Jaśnica Opolno Zdrój 6:0

Tabela:
1. Bazalt Sulików 22 50 63-29
2. Włókniarz Leśna 22 47 61-29
3. Kwisa Świeradów Zdrój 22 47 70-28
4. Pogoń Markocice 22 38 54-42
5. Stella Lubomierz 22 36 58-52
6. Gryf Gryfów Śląski 22 35 55-46
7. Cosmos Radzimów 22 31 59-41
8. Chmielanka Chmieleń 22 30 51-57
9. Błękitni Studniska Dolne 22 30 48-63
10. Skalnik Rębiszów 22 28 46-50
11. LZS Radostów 22 26 61-68
12. Orzeł Platerówka 22 17 50-69
13. Sudety Giebułtów 22 17 39-81
14. Jaśnica Opolno Zdrój 22 10 30-90

W następnej kolejce zagrają:
Pogoń Markocice - Orzeł Platerówka
Jaśnica Opolno Zdrój - Gryf Gryfów Śląski
Włókniarz Leśna - Sudety Giebułtów
LZS Radostów - Stella Lubomierz
Kwisa Świeradów Zdrój - Cosmos Radzimów
Chmielanka Chmieleń - Błękitni Studniska Dolne
Bazalt Sulików - Skalnik Rębiszów

Grupa III:
KS Łąka - Jawa Otok 4:0
WKS Przyszłość Dłużyna - GKS Tomaszów Bol. 0:6
Górnik Węgliniec - GKS Iwiny 2:1
LZS Łaziska - Hutnik Pieńsk 4:3
Cosmos Milików - Iskra Łagów 1:1
LKS Ocice - Apis Jędrzychowice 1:5
LZS Radogoszcz - Sparta Zebrzydowa 0:4

Tabela:
1. Jawa Otok 22 51 60-27
2. Iskra Łagów 22 44 74-52
3. Apis Jędrzychowice 22 44 69-39
4. LKS Ocice 22 44 67-41
5. Sparta Zebrzydowa 22 43 64-31
6. KS Łąka 22 39 56-50
7. Hutnik Pieńsk 22 34 46-41
8. GKS Tomaszów Bolesławiecki 22 29 53-52
9. Górnik Węgliniec 22 26 54-68
10. Cosmos Milików 22 24 31-39
11. LZS Łaziska 22 24 43-58
12. LZS Radogoszcz 22 23 38-68
13. GKS Iwiny 22 20 43-61
14. Przyszłość Dłużyna 22 2 27-98

W następnej kolejce zagrają:
LZS Łaziska - LKS Ocice
Hutnik Pieńsk - Cosmos Milików
Iskra Łagów - Górnik Węgliniec
GKS Iwiny - LZS Radogoszcz
Sparta Zebrzydowa - Przyszłość Dłużyna
GKS Tomaszów Bol. - KS Łąka
Jawa Otok - Apis Jędrzychowice

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Jaca 13-05-2012 20:53
Z kim gadac, zeby drekslelmajer przestal wspomagac lotnika a zaczal wspolprace z Kowarami?
~św.Piotr 13-05-2012 21:31
Z Panem Bogiem kolego pogadaj, może Cię wysłucha.
~Jaca 13-05-2012 21:57
nie badz za madry koleszko, pytalem calkiem grzecznie
~kibic 18-05-2012 19:39
a o ktorej jest mecz Lotnik - Kowary, wiecie moze ? ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group