Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 9226
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wyleciał ze szkoły, przyszedł się rozliczyć

Wtorek, 27 października 2009, 12:23
Aktualizacja: 12:24
Autor: Angela
Został wyrzucony za nieobecności. Dzisiaj przyszedł wyrównać swoje porachunki z czwórką swoich kolegów i pedagogiem. Mowa o 18–latku, który najpierw wszczął awanturę przed „Mechanikiem”, zaczął się szarpać z rozmówcami, a następnie wyciągnął nóż i spłoszony uciekł.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 9.00 przy ulicy Jana Pawła II pod Zespołem Szkół Zawodowych i Technicznych „Mechanik”. Młody człowiek, który jakiś czas temu został usunięty ze szkoły, przyszedł wylewać swoje żale do kolegów, których oskarżał o swoje niepowodzenia.

Obrzucił ich stekiem wyzwisk. Zwymyślał też szkolnego pedagoga. Następnie zaczął się szarpać z uczniami, aż w końcu wyciągnął nóż. Nie użył go jednak, ale spłoszony uciekł.

Pedagog już złożył zawiadomienie na policji. Uczniowie są nieletni więc na komisariat muszą się zgłosić z rodzicami. Obecnie okoliczności sprawy ustala policja, która po zapoznaniu się ze szczegółami może postawić awanturnikowi zarzuty znieważenia funkcjonariusza publicznego oraz zakłócenia porządku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (26) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group