Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 15014
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wygrana KKS–u w meczu na szczycie

Poniedziałek, 7 maja 2018, 21:28
Aktualizacja: 22:09
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Wygrana KKS–u w meczu na szczycie
Fot. użyczone
W ostatnią sobotę, 5 maja doszło do meczu na szczycie w lidze okręgowej juniorów młodszych. Do Parku Paulinum w Jeleniej Górze przyjechał wicelider rozgrywek Orzeł Mysłakowice.

Od początku mecz toczył się w środkowej strefie boiska. Obie drużyny skoncentrowane były przed wszystkim na zabezpieczeniu drogi do własnej bramki. Wraz z upływem czasu do bardziej śmiałych ataków przystąpiła drużyna gospodarzy. Dwie stuprocentowe szanse zmarnował napastnik jeleniogórzan. W sytuacji sam na sam z bramkarzem za pierwszym razem piłka trafiła w słupek, a za drugim poszybowała nad poprzeczką. Druga połowa to od początku ataki miejscowych, jednakże to drużyna gości wyszła na prowadzenie po przeprowadzeniu jednej z kontr. Odpowiedź jeleniogórskiej drużyny była natychmiastowa. Po doskonałym podaniu z głębi pola, Paweł Chruściel będąc sam na sam, tym razem zachował zimną krew i skierował piłkę do siatki rywali. To dodało skrzydeł drużynie gospodarzy i ponownie Paweł Chruściel po indywidualnej akcji wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Autorem trzeciego gola był ten sam zawodnik, który zaliczył tym samym hat-tricka. Czwarte trafienie padło po bardzo dobrym podaniu Miłosza Michalika. Michał Reczuch po ominięciu jednego obrońcy uderzył bardzo precyzyjnie do bramki obok bezradnego bramkarza, ustalając tym samym wynik meczu. Drużyna gospodarzy zasłużyła na zwycięstwo. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. W pewnym momencie nawet brutalny, jednak sędzia po pokazaniu dwóch czerwonych kartek (po jednej dla zawodników obu zespołów), uspokoił nerwową sytuację na boisku i dzięki temu mecz toczył się w sportowej atmosferze, zgodnie z duchem fair play. Tym zwycięstwem drużyna KKS-u umocniła się na pozycji lidera.

KKS Jelenia Góra – Orzeł Mysłakowice 4:1

Gole dla zwycięzców strzelali: P. Chruściel 3, M. Reczuch.

Skład KKS-u: D. Antos – M. Busłowicz, M. Michalik, M. Żychowski, D. Koksztys, D. Czarnota, J. Murawski, K. Kożaronek, P. Chruściel, M. Reczuch, D. Żołopa, I. Magierowski, K. Surmacz, Ł. Wojno, A. Raźniewski, J. Magierowski, P. Mroczkowski, K. Duda.

Sonda

Czy parkujesz samochód pod domem/ blokiem czy w garażu?

Oddanych
głosów
494
Pod domem/blokiem na parkingu
56%
W garażu
34%
W inny sposób
10%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Ta pozycja snu niszczy kręgosłup, a większość śpi tak codziennie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Aktualności
Zaklęcie "Żabek" rozświetliło miejską choinkę
 
Aktualności
Spotkanie z dyrektorem KPN w Sobieszowie
 
Aktualności
Kowary świętowały Barbórkę
 
112
Kompletnie pijany Rumun za kierownicą ciężarówki
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group