Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 marca
Imieniny: Katarzyny, Marka
Czytających: 15032
Zalogowanych: 31
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wycieczka ze srebrną medalistką

Niedziela, 10 maja 2009, 15:17
Aktualizacja: 15:42
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: Wycieczka ze srebrną medalistką
Fot. rylit
Kilkudziesięciu rowerzystów pojechało dziś na niecodzienną wycieczkę w towarzystwie wicemistrzyni olimpijskiej Mai Włoszczowskiej. Na starcie rowerowego spaceru pojawił się prezydent miasta Marek Obrębalski.

Włodarz nie przyjechał rowerem, jak się spodziewano. Elegancko ubrany M. Obrębalski – choć nie w garniturze, ale w letnim stroju wyjściowym – przywitał Maję Włoszczowską oraz rowerzystów. Pozował do pamiątkowych zdjęć.

W gronie miłośników cichych jednośladów pojawili się bracia Mieczysław i Bolesław Osipikowie oraz wielu innych cyklistów. Wszyscy ubrani „po rowerowemu”: w obcisłe kolorowe stroje i kaski.

Po godz. 11 niecodzienny peleton ruszył w stronę Marczyc i Sosnówki. Po przejechaniu około dwudziestokilometrowej pętli prawie wszyscy szczęśliwie wrócili do Cieplic, choć nie zabrakło i takich, którzy nie wytrzymali trudów "spaceru".

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
30
W Internecie
27%
Stacjonarnie w sklepie
63%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Najpiękniejsze miasta w górach, jesteśmy i my...
Rozmowy Jelonki
Amory u kotów inaczej niż u człowieka, tylko w ciągu dnia
 
112
Pożar w Siedlęcinie
 
Aktualności
Łatwiej do Wodospadu Podgórnej i Kaskady Myi
 
Inwestycje
29 maja – rusza Querion w Piechowicach
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group