Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7341
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Wszystko przez judasza” w sierpniu

Wtorek, 16 czerwca 2015, 7:33
Aktualizacja: 7:35
Autor: Manu
Karpacz: “Wszystko przez judasza” w sierpniu
Fot. Archiwum Teatru Palladium
“Wszystko przez judasza” to komedia kryminalna Andrzeja Ballo w reżyserii Stefana Friedmanna i Piotra Szwedesa, zrealizowana przez Teatr Palladium w Warszawie. Spektakl wystawiony będzie 22 sierpnia (w sobotę) o godz. 20.00 na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

- Do czego służy mały otwór w drzwiach? Odpowiedź na to przekorne pytanie znajdziecie w tej sztuce. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też William Szekspir i Quentin Tarantino. I to dosłownie. Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi – zachęcają twórcy. - Przedstawienie złożone jest z zabawnych i błyskotliwych dialogów. To anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Pełna perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. To komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka.

Spektakl opowiada o perypetiach dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu. Świat naukowców kontra świat artystów. Piotr (w tej roli Piotr Szwedes), Ada (postać tę gra Katarzyna Cichopek), Karol (Maciej Damięcki) i Hanna (Anna Korcz) - ciekawie zarysowane postacie i niebanalne w sieci dziwnych, wręcz nieoczekiwanych sekwencji i powiązań.

“Wszystko przez judasza” to komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni.

Rezerwacja telefoniczna: 533-509-857, e-mail: scenateatralna@gmail.com, sprzedaż online - kupbilecik: http://www.kupbilecik.pl/impreza-7116-wszystko.przez.judasza.karpacz.html lub biletyna: https://biletyna.pl/event/Wszystko-przez-Judasza-Hotel-Golebiewski-Karpacz-e22516.html.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group