Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4769
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wsparcie od nauczycieli

Środa, 8 lipca 2020, 14:52
Aktualizacja: Sobota, 11 lipca 2020, 10:32
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wsparcie od nauczycieli
Fot. Przemek Kaczałko
Dzisiaj (8.07) na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze spotkała się grupka nauczycieli, którzy popierają kandydaturę Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jak zapewniają, polityk Platformy Obywatelskiej jest dla nich bardziej wiarygodny.
Rafał Trzaskowski jest młodym, ambitnym człowiekiem, który ma swoje poglądy, które są bliskie memu sercu - dlatego oddam swój głos na Rafała Trzaskowskiego - powiedziała Sylwia Gac-Sufleta, która podkreślała, że wyraża poparcie prywatnie, a nie jako prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego w Jeleniej Górze. - Mam nadzieję, że młodzi ludzie i nie tylko - widzą co się dzieje w Polsce, jak zachwiana jest demokracja - oddadzą swój głos na lepsze jutro. Mam nadzieję, że będzie to również prezydent, z którym będzie można rozmawiać również o oświacie - dodała S. Gac-Sufleta.
Popieram Rafała Trzaskowskiego z pełnym przekonaniem. Poznałem go i wiem, że to młody, ambitny, niezależny człowiek. Prezydent może blokować złe ustawy, ma inicjatywę uchwałodawczą - jest nauczycielem i samorządowcem tak, jak ja i myślę, że zadba o interesy obu tych grup - stwierdził Justyn Bilski, nauczyciel z jeleniogórskiego Norwida, a jednocześnie radny Rady Miejskiej z klubu Koalicji Obywatelskiej.

II tura wyborów prezydenckich już w niedzielę (12.07) - urzędujący prezydent Andrzej Duda zmierzy się z aktualnym prezydentem Warszawy - Rafałem Trzaskowskim.

Twoja reakcja na artykuł?

42
40%
Cieszy
15
14%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
1%
Smuci
4
4%
Złości
43
41%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (67)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group