Czwartek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 4189
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wrześniowe strzelanie z łuku

Wtorek, 15 września 2009, 8:57
Aktualizacja: 8:58
Autor: ahawer
Jelenia Góra: Wrześniowe strzelanie z łuku
W minioną niedzielę na Stadionie Miejskim przy ul. Złotniczej odbył się Turniej Łuczniczy z okazji Września Jeleniogórskiego z udziałem 9 klubów z Dolnego Śląska oraz Krakowa, razem 70 zawodników.

Przybyli również zaproszeni goście: Zastępca Prezydenta Miasta Jeleniej Góry Zbigniew Szereniuk, Dyrektor MOS Ireneusz Taraszkiewicz, Prezes Finepharm Jan Czarnecki oraz przedstawiciel głównego sponsora tej imprezy – MPGK sp. z o.o. w Jeleniej Górze – Marek Romaniuk.
Po raz kolejny jeleniogórscy łucznicy zajęli wysokie lokaty.

W kategorii APACZ Dziewczęta I miejsce zajęła Alicja Gubernat „BOBRY” Jelenia Góra, II miejsce zajęła Paulina Majchrzak z Klubu „Zjednoczeni” Ścinawka Średnia, III miejsce zajęła Aleksandra Pasiut również ze Ścinawki. W kategorii Apacz Chłopcy I miejsce zajął Jakub Nowakowski „BOBRY” Jelenia Góra, II miejsce zajął Jan Czarnecki „ BOBRY” Jelenia Góra, III miejsce zajął Michał Pawluczuk z KS ”STRZELEC” Strzelin.

W kategorii Orlik Dziewczęta I miejsce zajęła Karolina Bąk „SKRZAT” Legnica, II miejsce zajęła Anna Rybczyńska „ZJEDNOCZENI” Ścinawka Średnia, III miejsce - Wsolak Aleksandra”BOBRY” Jelenia Góra, VI miejsce Grzech Kornelia „BOBRY” Jelenia Góra.

Kategoria Orlik Chłopcy : I miejsce zajął Kajetan Kotlarz „TALENT” Wrocław, II miejsce Przemysław Żmuda „” IROKEZ” Legnica, III miejsce Piotr Wiśniewski „IROKEZ” Legnica, V miejsce Grzegorz Radomski, VI miejsce Damian Ostrowski, VII miejsce Bartosz Maciejewski – wszyscy trzej zawodnicy Klubu „BOBRY” Jelenia Góra.

Kategoria Młodzik Dziewczęta – I miejsce zajęła Adrianna Trzebińska, II miejsce Anna Rurak – obie z Klubu „BOBRY” Jelenia Góra, III miejsce Katarzyna Doniek „STRZELEC” Legnica, IV miejsce Aneta Sędor, V miejsce Maja Karczmarek – obie z Klubu „BOBRY” Jelenia Góra.

W kategorii Młodzik Chłopcy I miejsce zajął Aron Bazan „Płaszowianka” Kraków, II miejsce Patryk Skupin „BOBRY” Jelenia Góra, III miejsce Florian Filip „ TALENT” Wrocław, VI miejsce Oskar Belter „BOBRY” Jelenia Góra.
W ostatniej kategorii OLD BOY - I miejsce wywalczył Ryszard Zygmunt, II miejsce Andrzej Trzebiński –obaj z Klubu„ BOBRY” Jelenia Góra, III miejsce Marek Huk UKS „TATAR”
Legnickie Pole, IV miejsce Robert Karczmarek „BOBRY” Jelenia Góra.

Jak widać zajęte miejsca naszych zawodników, rokują wielkie nadzieje na przyszłość.
Wszystkim zawodnikom Klubu MKS BOBRY Jelenia Góra serdecznie gratulujemy!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group