Czwartek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 5311
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zgorzelec: Wpadli przed granicą

Wtorek, 4 stycznia 2022, 8:22
Autor: WAC
Zgorzelec: Wpadli przed granicą
Fot. policja
Policjanci ze Zgorzelca udaremnili próbę nielegalnego przekroczenia granicy polsko – niemieckiej. W ich ręce wpadł przewoźnik wraz z kilkoma imigrantami.

Do zdarzenia doszło podczas kontroli drogowej na jednej z przygranicznych stacji paliw. Okazało się, że w osobowym BMW znajdują się czterej mężczyźni, którzy nie posiadają przy sobie żadnych dokumentów. Szybko ustalono, że obcokrajowcy prawdopodobnie pochodzą z Erytrei, a kierującym jest 37-letni mieszkaniec województwa lubelskiego. Podczas dalszych czynności z „przewoźnikiem”, mundurowi znaleźli przy nim kilkanaście porcji narkotyków i wszystko wskazuje na to, że mężczyzna jechał autem pomimo sądowego zakazu, a także w stanie po użyciu środków odurzających.

Policjanci o zatrzymaniu osób, które najprawdopodobniej przebywają nielegalnie na terenie Polski, powiadomili niezwłocznie straż graniczną i teraz ci funkcjonariusze będą wykonywać dalsze czynności. Zatrzymany przez zgorzeleckich policjantów 37-latek odpowie m.in. za pomoc w nielegalnym przekroczeniu granicy, posiadanie narkotyków i prowadzenie pojazdu mechanicznego pod ich wpływem oraz wbrew sądowemu zakazowi.

Twoja reakcja na artykuł?

8
73%
Cieszy
1
9%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
18%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group