Piątek, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 2622
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Worek darów od świętego Mikołaja

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Piątek, 5 grudnia 2008, 12:33
Aktualizacja: 12:55
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Wprawdzie mikołajki dopiero jutro, ale z racji tego, że przypadają w sobotę, jeden z najbardziej popularnych świętych nawiedził dzieci już dziś. Tak stało się, między innymi, w Szkole Podstawowej nr 7.

Objuczony workiem z prezentami święty Mikołaj przybył do „siódemki” przed południem. – Nie przyjechał saniami, tylko autem. To jakiś nowoczesny Mikołaj – żartowały dzieci.

Święty zapukał, między innymi, do klasy trzeciej, której wychowawcą jest Piotr Grosman. Dziewczęta i chłopcy zaśpiewali mu piosenkę, a w nagrodę za dobre sprawowanie dostali torby pełne rozmaitych prezentów. Dodatkowe uznanie należy się także uczniom za wiele sukcesów, które odnoszą inspirowani twórczo przez swojego nauczyciela.

Prezent dostał też pan Piotr. – Może pan mi zaśpiewa piosenkę, a może zatańczy? – sugerował święty Mikołaj. Mimo chóralnego „taaaak” ze strony uczniów, pedagog jakoś wymigał się od tej prośby.

A święty poszedł dalej w swoją wędrówkę z workiem pełnym prezentów. Do wszystkich dzieci powinien dotrzeć już jutro.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Pyzdra 5-12-2008 14:00
Czy ten mężczyzna ze zdjęcia nr 7 nie powinien zamienić się miejscem ze Św. Mikołajem?
~_ojdiridirachciach___ 5-12-2008 16:37
Zawsze, jak zabierali mnie na zakładowe mikołajki, to się zastanawiałem: ...dlaczego od Mikołaja tak okrutnie śmierdzi wódą ?, dlaczego chce mnie wziąć na kolana i dowala się o jakieś wierszyki ?Masakra ! Gdyby nie paka słodyczy, to bym wogóle z nim nie gadał. ;)
~Sabath 5-12-2008 22:09
mnie denerwowali obcy ludzie przebrani za mikołaje to ja zawsze szybko wyrywałem z ich rąk paczkę a jak ten zaczynał to zawsze odpowiadałem dziękuję,nietrzeba i nie rozmawiam z nieznajomymi bo mamusia mi zakazała ;) jak to nie podziałało to wychodziłem do wc bo nerwy by mnie poniosły jak widzę napitego,stucznego i wymuszającego mikołaja
~Sabath 5-12-2008 22:11
niedość że biedne dzieci wymęczył to jeszcze nauczyciela

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group