Środa, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 3278
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wodnik swoje zrobił, wkrótce nowa nawierzchnia

Środa, 26 lipca 2017, 14:51
Aktualizacja: Czwartek, 27 lipca 2017, 10:00
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wodnik swoje zrobił, wkrótce nowa nawierzchnia
Fot. Przemek Kaczałko
Z powodu konieczności wymiany sieci wodociągowej przedłużyły się prace związane z wymianą nawierzchni na ulicy Grottgera w Jeleniej Górze, ale spółka "Wodnik" zakończyła już swoje prace i wkrótce kierowcy będą mogli korzystać z wyremontowanej ulicy.

Jak informowaliśmy, na początku lipca br., prace spółki "Wodnik" miały potrwać trzy tygodnie i tak się stało. Aktualnie na ulicę Grottgera wrócił wykonawca, który wymienia nawierzchnię na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jeleniej Górze. - Jeżeli aura pozwoli, to do końca przyszłego tygodnia roboty powinny być zakończone - informuje Norbert Łukaniuk, dyrektor MZDiM. - Aktualnie wykonywane są podbudowy po robotach "Wodnika" i zostaną wykonane roboty nawierzchniowe - dodał dyrektor.

To nie jedyna inwestycja drogowa w Jeleniej Górze, która zbliża się ku końcowi. Do końca sierpnia ma się zakończyć remont ulicy Kolberga na jeleniogórskim Zabobrzu i mimo niesprzyjającej aury, wykonawca nie zwraca się z prośbą o wydłużenie terminu, więc ulica powinna być gotowa w wyżej wymienionym terminie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group