Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 2543
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wodą z kałuży w twarz

Poniedziałek, 3 grudnia 2007, 13:32
Aktualizacja: 13:33
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wodą z kałuży w twarz
Fot. TEJO
Klął na czym świat stoi mężczyzna, którego w poniedziałek ochlapał breją z kałuży nieoznakowany, pędzący na sygnałach samochód. Przykra sytuacja miała miejsce przy ulicy Kasprowicza.

Zdenerwowaniu człowieka nie ma się co dziwić, bo zaznał błotnej kąpieli od stóp do głów. Pojazd, którego marki nie zdążyliśmy nawet zauważyć, pomknął wąską Kasprowicza co najmniej setką. Wodą oblał też, nieco mniej, innych przechodniów.

Piesi proszą kierowców o ostrożniejszą jazdę nie tylko ze względów bezpieczeństwa. Podczas dżdżystej pogody najlepiej widać katastrofalny stan dróg w stolicy Karkonoszy. Głębokie kałuże tworzą się niemal wszędzie. Zapewniamy panie i panów siedzących za kierownicą w ciepłym i suchym wnętrzu samochodu, że zimny prysznic z błotnistej deszczówki do przyjemnych nie należy.

Kiedy zdąży się zauważyć numer rejestracyjny samochodu, a ochlapanie przyczyni się do wymiernych strat (na przykład błoto uszkodzi sprzęt elektroniczny lub zniszczy ubranie), można sprawę podać do sądu, żądając od sprawcy zadośćuczynienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group