Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6855
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Wkrótce remont łomnickiej szkoły

Środa, 27 czerwca 2018, 7:41
Aktualizacja: Czwartek, 28 czerwca 2018, 7:18
Autor: WAC
Mysłakowice: Wkrótce remont łomnickiej szkoły
Fot. WAC
– Goni nas czas i już w najbliższym czasie chcemy, aby ta inwestycja wystartowała – tak decyzję o rezygnacji z trzeciego przetargu na wyłonienie wykonawcy termomodernizacji kompleksu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Łomnicy tłumaczy wójt gminy Mysłakowice Michał Orman.

Przypomnijmy. Do tej pory odbyły się dwa przetargi mające wyłonić firmę, która wykona termomodernizację łomnickiej podstawówki. Szkopuł w tym, że najniższa cena ofertowa, którą zaproponowali wykonawcy wyniosła 8,6 miliona złotych i jest wyższa od planowanej o 1,4 mln zł. Mimo to, samorządowcy zdecydowali, że postępowanie nie będzie unieważnione.

- Podjęliśmy decyzję, że podpiszemy umowę z firmą, która wygrała w drugim postępowaniu przetargowym – mówi wójt gminy Mysłakowice M. Orman. - Jednocześnie będziemy szukać dodatkowych źródeł zewnętrznych sfinansowania inwestycji lub też dołożymy brakującą sumę z budżetu. Planujemy, że po podpisaniu umowy wykonawca wejdzie na plac budowy w pierwszych dniach lipca, aby wykorzystać wakacje na wykonanie tych prac, które wymagają nieobecności w budynku uczniów i nauczycieli.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group