Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 11282
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wkrótce koncert charytatywny “Gwiazda na gwiazdkę”

Środa, 19 listopada 2014, 14:30
Aktualizacja: 14:32
Autor: Manu
Jelenia Góra: Wkrótce koncert charytatywny “Gwiazda na gwiazdkę”
Fot. Organizator
3 grudnia o godz. 19.00 w sali koncertowej im. Stefana Strahla Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze rozpocznie się VII Ogólnopolska Gala Charytatywna “Gwiazda na gwiazdkę”. Gościem specjalnym tegorocznej edycji koncertu będzie Maria Sadowska. Galę poprowadzi aktor Grzegorz Stosz.

Ta świąteczna impreza organizowana jest od roku 2008. Koncert umożliwia zaprezentowanie się uzdolnionych wokalnie dzieci i młodzieży na szerszym forum, spełnienie ich marzeń poprzez zetknięcie się z idolem. Ukierunkowuje i wspiera młodego człowieka w rozwijaniu jego zdolności, pasji, zainteresowań i marzeń. Ponadto, integruje osoby niepełnosprawne z osobami pełnosprawnymi oraz ze środowiskiem.

W tegorocznym koncercie swój udział zapowiedzieli m.in. soliści fundacji Laura Dziąba z Tczewa, Justyna Sieniuć, Emilia Woch. W swojej debiutanckiej piosence pt. “Dziś już wiem” wystąpi Paweł Orłowski z Legnicy.

Zaśpiewa także chórek FBG - Weronika, Kamila, Emilia, Łucja, Weronika, Ewelina oraz Wiktoria wraz z zespołem “Małe dzieci Duże głosy” - Marcela, Zosia, Zuzia, Emma i Wiktoria.

Wstęp tylko z zaproszeniami, które można nabyć w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze, biurze fundacji przy ul. Jasnej 11 w Jeleniej Górze oraz pod numerem telefonu 536-704-700.

Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu dla dzieci z ubogich rodzin na warsztaty wokalne, które odbędą się w dniach od 19 do 24 stycznia 2015 r. w Zakopanem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group