Środa, 5 października
Imieniny: Apolinerego, Marcelego
Czytających: 6887
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Witamy wakacje! – Czerwcowy Poranek Rodzinny

Wtorek, 15 czerwca 2021, 10:20
Aktualizacja: 10:23
Autor: MDK Muflon
Jelenia Góra: Witamy wakacje! – Czerwcowy Poranek Rodzinny
Fot. MDK "Muflon"
20 czerwca (niedziela) o godz. 12.00 spotkajmy się na Poranku Rodzinnym w MDK Muflon i w dobrych humorach przygotujmy się do wyjazdu na wakacje!
Na naszych kochanych Porankowiczów czekać będą tematyczne warsztaty artystyczne, bajkowa opowieść, nauka nowego tańca oraz konkursy dla małych i dużych. A przede wszystkim dużo świetnej zabawy - informują organizatorzy.

A co dokładnie znajdzie się w programie tego poranka? Otóż, na warsztatach plastycznych, by uchwycić magię wakacji i zatrzymać najpiękniejsze letnie sny, stworzymy lekkie jak piórka wielobarwne łapacze snów! Obejrzymy wreszcie wspólnie bajkę kamishibai „Strach się bać”, która powstała w ramach projektu „Muflon – włącz kreatywność”, została stworzona przez dzieci dla dzieci i opowiada o wielkiej przygodzie oraz przyjaźni, a także o tym, że razem zawsze raźniej, w podróży, podczas pogody, wśród słoty, a nawet burz!
Zaśpiewamy piosenkę na nutę „Znów będą wakacje”, ale z autorskim muflonowym tekstem, zatańczymy coś nowego, żeby tanecznym krokiem wkroczyć na pełne swobody letnie ścieżki i dróżki. Tak, będziemy również losować nagrody! Gorąco zapraszamy!

Poranek poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej.

Zapisy w sekretariacie MDK Muflon, tel. 75 755 37 70. Ze względu na obecne obostrzenia, ilość miejsc ograniczona. Razem z jednym dzieckiem, na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Wstęp: 30 zł/dziecko. Podczas Poranka obowiązuje noszenie maseczek oraz przestrzeganie norm sanitarnych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group