Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 6108
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wirtualne zwiedzanie

Sobota, 22 lutego 2020, 9:23
Aktualizacja: Poniedziałek, 24 lutego 2020, 6:18
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wirtualne zwiedzanie
Fot. użyczone
Jelenia Góra trafiła do grona miast, które możemy zwiedzać za pomocą wirtualnego przewodnika. Na panoramicznych zdjęciach wykonanych z powietrza oraz ziemi, możemy podziwiać wiele zakątków Jeleniej Góry. W przewodniku możemy również odwiedzić w środku atrakcje turystyczne miasta tj. Muzeum Przyrodnicze, Dom Hauptmanna, Teatr im. C.K. Norwida oraz wiele innych.

Regularnie dodawane są wirtualne spacery po hotelach oraz restauracjach. Ta innowacyjna promocja miasta dostępna jest na głównej stronie miasta jeleniagora.pl

Dzięki włączeniu Jeleniej Góry do projektu Visit Poland Online (www.visitpoland.online) atrakcje turystyczne naszego miasta zyskały ciekawą formę promocji oraz możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców z całej Polski. Celem platformy Visit Poland Online jest promocja turystyczna naszego kraju. Dzięki przewodnikom użytkownik serwisu może zapoznać się z wybraną okolicą, atrakcjami turystycznymi oraz infrastrukturą turystyczną, a dzięki temu zaplanować pobyt i zwiedzanie - podkreślają twórcy projektu.

Zachęcamy do zwiedzania Jeleniej Góry i okolicznych miejscowości w tradycyjny sposób, ale również za pośrednictwem nowoczesnych wirtualnych wizualizacji - dodają zaangażowani w wirtualny przewodnik, którzy zapraszają na stronę www.skyvisit.pl oraz facebook/przewodnik wirtualny.

Twoja reakcja na artykuł?

21
78%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
4%
Złości
4
15%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group