Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 3274
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wiosna na paintball

Poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 13:06
Aktualizacja: Czwartek, 4 kwietnia 2019, 7:17
Autor: TS
Region: Wiosna na paintball
Fot. TS
Wiosna to doskonały moment na poprawę tężyzny fizycznej poprzez rozrywkę na świeżym, karkonoskim powietrzu. Z pomocą przychodzi Proshot Paintball Jelenia Góra firma zajmująca się organizacją imprez strzeleckich w naszej okolicy, ale także dalej – na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Paintball to sport, który solidnie zadomowił się w na Dolnym Śląsku. Ta forma rozrywki bazuje na rywalizacji drużynowej, gdzie gracze strzelają do siebie za pomocą markerów pneumatycznych i specjalnych kulek z farbą. Standardowym niewyparzeniem jest także maska paintballowa – niezbędna dla ochrony oczu i całej twarzy. Paintball, mimo iż jest całkowicie bezpieczny, zawiera w sobie nutę rywalizacji i dostarcza sporą dawkę adrenaliny, co czyni z niego aktywność ekstremalną. Jest niezwykle popularny przy okazji imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich, czy spotkań koleżeńskich. Rozgrywki przeprowadza się w specjalnej scenerii, z odpowiednimi przeszkodami, za którymi można się chować unikając trafień.

Firma Proshot Paintball Jelenia Góra idzie o krok dalej.

Paintball w naszym wydaniu to nie tylko rozrywka dla maniaków tego sportu. Kładziemy duży nacisk, aby upowszechniać i propagować tą aktywność także wśród dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajduje się organizacja zajęć paintball dla dzieci już od 7 roku życia. Posiadamy odpowiednie systemy sprzętowe, dedykowanej tej właśnie grupie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić nas rodzinnie i spróbować paintballu w bezpiecznych warunkach pod okiem doświadczonego instruktora, a przy okazji rozerwać się – mówi Jakub Stasicki, instruktor strzelectwa i właściciel.

Warto zastanowić się, czy wraz z wiosną nie rozejrzeć się za nową formą rekreacji. Szczególnie, jeśli posiadamy dzieci, które niestety coraz częściej i powszechniej pochylają się nad ekranem komputera czy telefonu. Zapominają przy tym, że najlepsze emocje dostarcza zawsze i niezmiennie żywa i spontaniczna aktywność fizyczna w gronie przyjaciół i rodziny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group