Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 4628
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosenne zabawy przedszkolaków w „Siódemce”

Czwartek, 5 marca 2015, 15:51
Aktualizacja: Piątek, 6 marca 2015, 12:28
Autor: Mea
Jelenia Góra: Wiosenne zabawy przedszkolaków w „Siódemce”
Fot. Mea
Impreza sportowo–plastyczna o nazwie „Wiosenna siódemka” odbyła się dzisiaj (05.03) w Szkole Podstawowej nr 7 w Jeleniej Górze. – Fajnie bawiliśmy się podczas biegów i przy robieniu kurczaków wielkanocnych – mówiły dzieci.

Ponad 100 dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli nr 2, 4 i 27 wzięło udział w „Wiosennej siódemce”. – Chcieliśmy pokazać naszą szkołę dzieciom, które możliwe, że wkrótce będą kontynuowały u nas naukę – powiedziała Elżbieta Rybak, dyrektor SP nr 7.

Co tydzień do szkoły przychodziły przedszkolaki z różnych grup i brały udział w zajęciach. Dzisiejsza impreza była podsumowaniem tych spotkań. Wszystkie maluchy dostały dyplomy.
- Przeprowadziliśmy konkurencje sportowe, jak: skoki na piłce, wyścig w tunelu, toczenie piłki, itp.

Najważniejsza w rywalizacji była nie wygrana, a dobra zabawa – stwierdził Jarosław Wilusz, nauczyciel wychowania fizycznego w SP 7.

- Dzieci lepiły z farbowanej masy solnej wielkanocne kurczaczki, które wraz z koszyczkami zabrały do domu – mówiła Magdalena Drobna, nauczycielka plastyki.
Przedszkolakom bardzo podobały się zajęcia, w prowadzeniu których pomagali uczniowie klas szóstych z SP nr 7.

- Podobały mi się biegi slalomem – mówiła Ola. - Pierwszy raz robiłam kurczaczki z ciasta solnego – dodała Wiktoria. – Było fajnie. Chciałbym chodzić tu do szkoły –stwierdził Krystian.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group