Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7629
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wigilia miłośników zwierząt

Sobota, 13 grudnia 2008, 19:25
Aktualizacja: 19:26
Autor: Mar
Jelenia Góra: Wigilia miłośników zwierząt
Fot. Mar
W jeleniogórskim zespole szkół licealnych i usługowych przy ulicy Leśnej w piątek wieczorem spotkali się członkowie i sympatycy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Gospodarzem wieczoru była Anna Ragiel, która wręczyła wyróżnienia zasłużonym i legitymacje nowym członkom towarzystwa.

Wśród wyróżnionych znalazła się nasza redakcja, jak mówiła Anna Ragiel, za szybką reakcję na krzywdę zwierząt i pisanie o sytuacji zwierząt w naszym regionie.
- Chciałam też podziękować tym, którzy dokarmiają bezdomne zwierzęta, jak koty na Zabobrzu. Mało kto wie jak bardzo pomaga im pani Bożenna Wolniak, którą znamy jako pracownicę rady miasta, a nie wiedzieliśmy, że od lat pomaga zabobrzańskim kotom – mówiła A. Ragiel.

Wręczono również legitymacje nowym członkom TonZ. Wśród tych, którzy odebrali dokument był przewodniczący rady miejskiej, Hubert Papaj. Przyjął dokument z rąk radnej Ewy Duziak, z którą nie zawsze zgadza się na sali obrad, ale wczoraj porozumienie było pełne.

Po krótkiej części oficjalnej młodzież szkolna wystąpiła w jasełkowym przedstawieniu o historii czwartego mędrca idącego do nowonarodzonego Jezusa. Młodzież z klasy 2A przygotowała i sama wystąpiła w przedstawieniu nauczycielka języka niemieckiego i wychowawczyni Agnieszka Krusicka-Mysłek z pomocą Marzeny Owsianej-Czepiel.
Młodzi zebrali gromkie brawa, również za doskonały, wigilijny poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group