Sobota, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 5241
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wigilia miłośników zwierząt

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 13 grudnia 2008, 19:25
Aktualizacja: 19:26
Autor: Mar
Fot. Mar
W jeleniogórskim zespole szkół licealnych i usługowych przy ulicy Leśnej w piątek wieczorem spotkali się członkowie i sympatycy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Gospodarzem wieczoru była Anna Ragiel, która wręczyła wyróżnienia zasłużonym i legitymacje nowym członkom towarzystwa.

Wśród wyróżnionych znalazła się nasza redakcja, jak mówiła Anna Ragiel, za szybką reakcję na krzywdę zwierząt i pisanie o sytuacji zwierząt w naszym regionie.
- Chciałam też podziękować tym, którzy dokarmiają bezdomne zwierzęta, jak koty na Zabobrzu. Mało kto wie jak bardzo pomaga im pani Bożenna Wolniak, którą znamy jako pracownicę rady miasta, a nie wiedzieliśmy, że od lat pomaga zabobrzańskim kotom – mówiła A. Ragiel.

Wręczono również legitymacje nowym członkom TonZ. Wśród tych, którzy odebrali dokument był przewodniczący rady miejskiej, Hubert Papaj. Przyjął dokument z rąk radnej Ewy Duziak, z którą nie zawsze zgadza się na sali obrad, ale wczoraj porozumienie było pełne.

Po krótkiej części oficjalnej młodzież szkolna wystąpiła w jasełkowym przedstawieniu o historii czwartego mędrca idącego do nowonarodzonego Jezusa. Młodzież z klasy 2A przygotowała i sama wystąpiła w przedstawieniu nauczycielka języka niemieckiego i wychowawczyni Agnieszka Krusicka-Mysłek z pomocą Marzeny Owsianej-Czepiel.
Młodzi zebrali gromkie brawa, również za doskonały, wigilijny poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

piipi 13-12-2008 23:25
wlasnie czytam ksiazke "Braterstwo".~Autorka tej ksiazki jest "nasza jelonkowa",czyli byla nauczycielka j.polskiego z "Zeroma". ..i tylko "cos" z tej ksiazki: .."Miara czlowieczenstwa jest pierwszenstwo dla zwierzat".
rymcycymcy 13-12-2008 23:55
Na Wigilię najbardziej są aktywni miłośnicy karpika w galarecie ! ;)
~miss @ 14-12-2008 0:12
Do Towarzyszek z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami !!!! Mario-Anno Ragiel z małzonkiem Eugeniuszem- wiesz bardzo dobrze,że najbardziej AKTYWNĄ KARMICIELKĄ na ZABOBRZU jest p.JADWIGA BOJATEL, osoba 86 letnia , którą poniewieraci ,bo nie jest pracownikiem Urzędu i g...o może Wam załatwić. A SZELES Bronek dalej podrabia podpisy ???? Jak JA lubię o WAS czytać te jasełka.
~miss@ 14-12-2008 0:18
Coś ostatnio bryndza na Wigilii ze zwierzętami. Jakiś czas wstecz to uczestnicy rodzaju ludzkiego dostawali paczki żywnościowe na swięta z szynką KRAKUS w puszce.
~Lubinianka 15-12-2008 9:01
A w Lubinie spóldzielnie mieszkaniowe tepią bezdomne koty i osoby je dokarmiające!!!
~krusa 15-12-2008 18:52
Pierwsza rzecz: nazwa szkoły zgodnie z obowiązującymi zasadami ortografii powinna być napisana wielką literą. Poza tym przedstawienie było przygotowane przez dwóch nauczycieli: polonistę - panią Marzenę Owsianą - Czepiel i germanistkę - Agnieszkę Krusicką - Mysłek, która w przedstawieniu nie wystapiła, a tylko "pożyczyła" swojego głosu przy wykonaniu piosenek. To tak dla sprostowania merytorycznego. :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group