Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 8063
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Wiersze na plakatach” z gorzałką w tle

Piątek, 23 listopada 2007, 8:54
Aktualizacja: 8:57
Autor: rylit
JELENIA GÓRA: „Wiersze na plakatach” z gorzałką w tle
Fot. rylit
W wirtualnej kawiarence „Zaułek” przy MDK „Muflon” w Sobieszowie w czwartkowy wieczór swoją twórczość prezentowali członkowie Jeleniogórskiego Klubu Literackiego. Pan we fraku i w meloniku częstował gości wódeczką przy akompaniamencie grupy „W tym sęk” i Wojciecha Jarocińskiego.

Dzięki scenografii, jaką przygotowali organizatorzy, Muflon zamienił się w uliczną kawiarnię w zaułku nieokreślonego starego miasta. Wokół słupa ogłoszeniowego wyklejonego plakatami z wierszami, czytano utwory poetów różnych. Słup symbolizował założenia akcji prezentowania poezji na afiszach.

Uupełnieniem a raczej samodzielnym przedsięwzięciem artystycznym był występ znanego wielu fanom Wojciecha Jarocińskiego i coraz i zdobywającego popularność jeleniogórskiego zespołu „W tym sęk”.
Wojciech Jarociński, gitarzysta i wokalista zespołu „Wolna Grupa Bukowina” tworzący i wydający płyty również indywidualnie, gości na lokalnych estradach częściej, bo mieszka w pobliżu Jeleniej Góry.
Grupa „W tym sęk” to młody obiecujący zespół, coraz bardziej popularny i coraz częściej występujący, reprezentujący Jelenią Górę na wielu imprezach. Chociaż droga artystyczna członków zespołu była różna, to w obecnym składzie prezentuje ciekawe brzmienie.

Widzowie bardzo ciepło przyjęli muzyczną mieszankę jazzu, bluesa, poezji śpiewanej, zestawienie starych niezapomnianych utworów z najnowszą twórczością artystów publiczność przyjęła owacyjnie.

A po sali wędrował cały czas pan we fraku i z melonikiem, który częstował spragnionych gości wyśmienitą gorzałką. Kto tam nie był, ma czego żałować.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group