Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7726
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiemy kto zagra w noc sylwestrową!

Piątek, 24 listopada 2017, 9:06
Aktualizacja: Sobota, 25 listopada 2017, 21:17
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wiemy kto zagra w noc sylwestrową!
Fot. Przemek Kaczałko
Listopad powoli dobiega końca, a wielu mieszkańców z pewnością zastanawia się, kto wystąpi na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze w noc sylwestrową. Umowa z zespołem została już podpisana, więc możemy ogłosić...

Tradycyjnie, sylwestrowa zabawa w centrum miasta rozpocznie się o godz. 22:00 i najpierw o nastroje uczestników zadba Muzyczne Radio. Z kolei gwiazdą wieczoru będzie Papa D. znany starszym słuchaczom jako Papa Dance lub Papa Dock.

Grupa powstała w 1984 roku i po wielu zmianach personalnych kontynuuje karierę na polskiej scenie muzycznej. Obecnie kapela występuje w składzie: Paweł Stasiak, Waldemar Kuleczka, Filip Siejka, Jacek Szewczyk i Dariusz Piskorz. - Jest to propozycja Darka Maląga z Muzycznego Radia – tłumaczy przedstawicielka Urzędu Miasta, która zapowiada, że w przyszłym roku będzie brane jest pod uwagę zdanie mieszkańców – kogo chcieliby usłyszeć przed powitaniem Nowego Roku.

- W przyszłym roku umieścimy na naszej stronie internetowej pytanie i przeprowadzimy sondaż wśród mieszkańców Jeleniej Góry. Chcieliśmy zrobić to już w tym roku, ale był problem ze stroną internetową i w przyszłym roku na pewno to zrobimy – zapewnia Irena Kempisty.

Tegoroczny Sylwester będzie kosztował budżet miasta 120 tysięcy złotych, ale jak podkreśla Irena Kempisty z Urzędu Miasta Jeleniej Góry, największą część środków pochłaniają wymogi zabezpieczenia imprezy masowej i fajerwerki. - Najwięcej nie kosztuje wykonawca, tylko rzeczy dodatkowe, jak ochrona, barierki i inne wymogi określone ustawą o imprezach masowych – tłumaczy Irena Kempisty, naczelnik Wydziału Kultury i Turystyki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group