Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 7882
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielkie zamieszanie z małą kuną

Czwartek, 14 sierpnia 2008, 12:35
Aktualizacja: 12:35
Autor: Anegela
JELENIA GÓRA: Wielkie zamieszanie z małą kuną
Fot. Archiwum
Groźny napastnik zagrażający życiu czy małe zwierzątko potrzebujące pomocy? Taki dylemat mieli mieszkańcy ulicy PCK, którzy w środę o szóstej rano zauważyli na jezdni kunę. Do jej odłowienia wezwali więc straż miejską.

Nikt z mieszkańców nie wie skąd kuna wzięła się na ulicy PCK, ale pewne jest, że narobiła sporo zamieszania. O szóstej rano zwierzę wydało się ciepliczanom wyjątkowo groźne. Zadzwonili więc do straży miejskiej i zażądali natychmiastowej interwencji, bo ich zdaniem, w każdej chwili mogło zaatakować przechodniów.

Po kilku minutach lokatorzy przyjrzeli się jednak futrzakowi bliżej i funkcjonariuszom przekazali telefoniczną informację, że kuna wcale nie jest taka groźna, ale zaatakować może.

Po nieco dłuższym obcowaniu z kuną, zwierzę wydało się mieszkańcom wyjątkowo małe i bezradne by mogło zrobić komuś krzywdę. W pewnym momencie by ją chronić zablokowano nawet przejazd ulicą PCK.

Zwierzę ostatecznie zabrał ze strażą miejską pracownik schroniska dla małych zwierząt. Mała, wystraszona kuna najprawdopodobniej trafi do lasu.

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group