Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 12330
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkie wzmocnienie klubu Rio Grappling

Środa, 12 października 2011, 19:20
Aktualizacja: 19:22
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Wielkie wzmocnienie klubu Rio Grappling
Fot. użyczone
W najbliższym czasie Marcin Zontek – zawodnik pochodzący z Kowar, rozegra swoje dwa pojedynki zawodowe w formule MMA. Marcin Zontek (MMA 8–5), walczący ostatnio na Wyspach, a obecnie reprezentujący Rio Grappling Club Jelenia Góra, za niecałe 10 dni zaprezentuje swoje umiejętności na czeskiej gali Heroes Gate 5.

Rywalem naszego zawodnika będzie Słowak z Gracie Barra Nitra Matus Mecar (MMA 3-2). Miesiąc później, zawodnik jeleniogórskiego klubu zmierzy się kick-bokserem Fraserem Opiem (MMA 8-5) w walce wieczoru gali Fight UK 5, która odbędzie się 19 listopada w angielskim Leicester.

Zapraszamy także do przeczytania wywiadu z Marcinem, znajdziesz go tutaj

Warto wspomnieć, że Marcin w swojej karierze zdobył m.in. Mistrzostwo Europy w shidokan karate, Mistrzostwo Polski w kick-boksingu w formule low-kick, a także jest posiadaczem pasa mistrzowskiego brytyjskiej organizacji Ultimate Cage Championships w wadze półciężkiej. Zontek jest niepokonany w swoich ostatnich pięciu zawodowych występach. Cztery pojedynki wygrywał przed czasem, dwa przez TKO, dwa przez poddanie. Jego ostatnie starcie zostało uznane za nieodbyte z powodu nieprzepisowego kolana w parterze. Marcin także chciałby podziękować Rio Grappling Club Jelenia Góra, Condizione, Lestol, Składy Wokulski, Ksero Kopia, Ann Care, Salford MMA, Andrzej „WODYN” Roszkowski i Red Fighters Jelenia Góra za wspieranie i pomoc w przygotowaniach do zbliżających się walk, oraz zachęcić wszystkich do trenowania sportów walki, a w szczególności w Rio Grappling Club Jelenia Góra i Red Fighters Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
992
Jest nowy
7%
1-5 lat
15%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
5 lat minęło
 
Aktualności
Ruszają po 27 latach
 
Aktualności
Zaklęcie rozświetliło choinkę
 
Aktualności
Huczne otwarcie lodowiska
 
Aktualności
Choinka koło Ratusza już świeci
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group