Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5261
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkie wzmocnienie klubu Rio Grappling

Środa, 12 października 2011, 19:20
Aktualizacja: 19:22
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Wielkie wzmocnienie klubu Rio Grappling
Fot. użyczone
W najbliższym czasie Marcin Zontek – zawodnik pochodzący z Kowar, rozegra swoje dwa pojedynki zawodowe w formule MMA. Marcin Zontek (MMA 8–5), walczący ostatnio na Wyspach, a obecnie reprezentujący Rio Grappling Club Jelenia Góra, za niecałe 10 dni zaprezentuje swoje umiejętności na czeskiej gali Heroes Gate 5.

Rywalem naszego zawodnika będzie Słowak z Gracie Barra Nitra Matus Mecar (MMA 3-2). Miesiąc później, zawodnik jeleniogórskiego klubu zmierzy się kick-bokserem Fraserem Opiem (MMA 8-5) w walce wieczoru gali Fight UK 5, która odbędzie się 19 listopada w angielskim Leicester.

Zapraszamy także do przeczytania wywiadu z Marcinem, znajdziesz go tutaj

Warto wspomnieć, że Marcin w swojej karierze zdobył m.in. Mistrzostwo Europy w shidokan karate, Mistrzostwo Polski w kick-boksingu w formule low-kick, a także jest posiadaczem pasa mistrzowskiego brytyjskiej organizacji Ultimate Cage Championships w wadze półciężkiej. Zontek jest niepokonany w swoich ostatnich pięciu zawodowych występach. Cztery pojedynki wygrywał przed czasem, dwa przez TKO, dwa przez poddanie. Jego ostatnie starcie zostało uznane za nieodbyte z powodu nieprzepisowego kolana w parterze. Marcin także chciałby podziękować Rio Grappling Club Jelenia Góra, Condizione, Lestol, Składy Wokulski, Ksero Kopia, Ann Care, Salford MMA, Andrzej „WODYN” Roszkowski i Red Fighters Jelenia Góra za wspieranie i pomoc w przygotowaniach do zbliżających się walk, oraz zachęcić wszystkich do trenowania sportów walki, a w szczególności w Rio Grappling Club Jelenia Góra i Red Fighters Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group