Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 3271
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkie brawa dla ciepliczan

Sobota, 20 maja 2006, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 20 maja 2006, 21:40
Autor: rylit
Jelenia Góra: Wielkie brawa dla ciepliczan
Fot. rylit
Porywający występ Majki Jeżowskiej, a wcześniej parada młodzieży ulicami Cieplic i mnóstwo innych atrakcji na boisku Szkoły Podstawowej nr 6. Tak przebiegał sobotni IV Międzyszkolny Festyn zorganizowany w ramach Wiosny Cieplickiej.

Liczny korowód ruszył o godz. 9 sprzed hotelu Cieplice. Sam festyn otworzyła dyrektor „szóstki” Maria Guszała, która przywitała młodzież i zaproszonych gości.

Wśród przybyłych dostrzegliśmy cieplickiego radnego Zbigniewa Ładzińskiego, który usiadł obok prezydenta Józefa Kusiaka. Pokazali się także jego dwaj zastępcy: Bogusław Gałka i Józef Sarzyński. Byli też przedstawiciele służb mundurowych.

Jednak głównymi bohaterami festynu byli najmłodsi, którzy dali się wciągnąć w spontaniczny występ Majki Jeżowskiej, znanej od lat gwiazdy, która bawi właśnie taką publiczność. Piosenkarka potrafiła swoim wdziękiem zachęcić do wspólnej zabawy także dorosłych. Zagrał i zaśpiewał także zespół Jeleniogórzanie.

Uczniowie skorzystali z oferty straży miejskiej i policji. Można było oznakować rower, zdać egzamin na kartę dla cyklistów, wsiąść do radiowozów i przymierzyć policyjną czapkę.

Słodkie przysmaki przygotowały mamy młodych ciepliczan. Była także loteria fantowa, w której każdy los wygrywał. Nie zabrakło także licznych konkursów i zabaw, z których ucieszyli się mieszkańcy uzdrowiskowej części miasta.

Z niecierpliwością czekają na następną taką imprezę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group