Piątek, 9 czerwca
Imieniny: Dominika, Felicjana
Czytających: 9969
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Wielka Paka dla Dzieciaka” – wolontariusze z Bursy Szkolnej Nr 1 w akcji

Niedziela, 9 grudnia 2012, 11:41
Aktualizacja: 11:56
Autor: Org
W mikołajki, 6 grudnia, po raz kolejny mieliśmy okazję przeżyć radość na widok szczęśliwych, roześmianych i zaskoczonych dzieci. Trudno opisać słowami cudowne miny, które pojawiły się na widok Mikołaja dźwigającego worek prezentów.

„Wielka Paka dla Dzieciaka” – to czwarta edycja akcji mikołajkowej, organizowana z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej. W dobrowolnej zbiórce zabawek, książek, artykułów szkolnych i papierniczych oraz słodyczy wzięła udział cała społeczność Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze – jako główny organizator akcji, we współpracy z dwoma jeleniogórskimi szkołami: Zespołem Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze i Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze oraz środowisko lokalne. Wszystkie ofiarowane dary w postaci uprzednio przygotowanych paczek przez młodzież trafiły do rodzin objętych opieką Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.

- Serdecznie dziękuję wszystkim ofiarodawcom w imieniu dzieci i ich rodziców za dzielenie się z innymi i dostrzeganie, że wśród nas są ludzie potrzebujący. Dziękuję całej społeczności Bursy Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze za pracę i zaangażowanie w akcję, dziękuję również nauczycielom bezpośrednio zaangażowanym w powodzenie naszej misji - Pani Agnieszce Krusickiej – koordynator zbiórki w Gimnazjum nr 1, nauczycielom z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Jeleniej Górze: Justynie Rutkowskiej, Pani Sylwii Żelaznej, Śnieżynce towarzyszącej Panu Romanowi Zielińskiemu, który wspaniale odnalazł się w roli Mikołaja – pisze koordynator wolontariatu w Bursie Szkolnej Nr 1 w Jeleniej Górze, nauczyciel – wychowawca Dorota Mazur

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Plac Ratuszowy czy Piastowski, który bardziej zachęca do spacerów?

Oddanych
głosów
113
Plac Ratuszowy
10%
Plac Piastowski
56%
Wolę miejskie parki
35%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group