Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 7312
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mysłakowicach

Wtorek, 8 stycznia 2013, 7:36
Aktualizacja: 7:37
Autor: Mea
Region: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mysłakowicach
Fot. Organizator
Już w tę niedzielę (13 stycznia) o godz. 14.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach odbędą się występy muzyczne, taneczne i kabaretowe w ramach XXI Finału WOŚP, podczas których będą zbierane pieniądze na rzecz ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Wstęp jest wolny.

Najpierw zaprezentuje się zespół poezji śpiewanej pod kierunkiem R. Wiewióry, następnie swoje artystyczne umiejętności pokażą uczniowie klasy I-III Szkoły Podstawowej i Zespołu Szkół w Mysłakowicach, po którym każdy będzie mógł zaprezentować się w karaoke. Później zagra zespół HEAVEN, a tuż po nim będzie pokaz tańca dzieci i młodzieży z grupy działającej przy GOK-u. Nie zabraknie kabaretowych skeczy. Przed zakończeniem imprezy, które planowane jest na godz. 17.00 ponownie odbędzie się karaoke.

To jednak nie koniec atrakcji. W programie jest również Kiermasz Wypieków Koła Gospodyń Wiejskich oraz Książka za Złotówkę.

Organizatorami są: Zespół Szkół w Mysłakowicach, Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach, Samorząd Uczniowski ZS w Mysłakowicach oraz Zespół Heaven.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group