Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 2685
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2012 z Rezerwatem

Poniedziałek, 19 grudnia 2011, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Wielka Orkiestra  Świątecznej Pomocy 2012 z Rezerwatem
Fot. Zespół
Ruszyły przygotowania do jubileuszowego, XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który będzie miał miejsce dokładnie 8 stycznia 2012. Cykliczną jeleniogórską imprezę uświetni legendarna grupa rockowa Rezerwat.

Tym razem, pieniądze z ogólnopolskiej zbiórki będą przeznaczone na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Na scenie pod jeleniogórskim Ratuszem odbędą się pokazy, licytacje gadżetów wielkoorkiestrowych i koncerty m.in. lokalnego zespołu rockowego Plac Zabaw z Bolkowa oraz częstochowskiej formacji Vena Valley.

Przed zakończeniem niedzielnej imprezy zagra jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych lat 80. i 90. XX wieku – Rezerwat, który w roku 2012 obchodzi swój jubileusz 30-lecia działalności artystycznej. Przeboje sprzed lat, takie jak „Hej Lola”, ,,Kocha Ciebie niebo”, „Modlitwa o więź”, „Obserwator”, „Parasolki” czy „Zaopiekuj się mną”, na koncertach wciąż cieszą się dużą popularnością. W mijającym roku grupa powróciła ze swoim teledyskiem do utworu „Twoje czary”, który zapowiada ukazanie się na rynku muzycznym albumu „Dotykaj”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group