Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 7835
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wieczór z piosenkami Jacka Ziobro

Poniedziałek, 13 października 2014, 11:14
Aktualizacja: Wtorek, 14 października 2014, 23:52
Autor: Manu
Jelenia Góra: Wieczór z piosenkami Jacka Ziobro
Fot. Organizator
W najbliższą środę (15.10) o godz. 19.00 w Muzeum Przyrodniczym (przy ul. Cieplickiej 11 A; w kompleksie pocysterskim), rozpocznie się koncert piosenki autorskiej w wykonaniu Jacka Ziobro. Wstęp 20 zł. Organizator: Fundacja “Karkonosze – Muzyka Serc”, rezerwacja – tel. 502–212–638.

Jacek Ziobro, człowiek kabaretu, tym razem zaśpiewa swoje piosenki o sobie samym. Artysta zagląda w głąb siebie, zastanawia się nad “sensem” - sensem życia, sensem istnienia. Na pytanie: - O czym śpiewa ? - odpowiedział: - Piosenki, które śpiewam to głos tego co było we mnie zawsze, a przed czym długo się broniłem.

Swoje doświadczenie na różnorodnych scenach zdobywał już od studenckich czasów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W 1995 roku został laureatem Grand Prix XVI Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Jacek Ziobro podczas występów z łatwością nawiązuje kontakt z publicznością i potrafi spontanicznie odnaleźć się w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Występuje zarówno na małych scenach, jak i dużych plenerowych kabaretonach. Jego monologi świetnie sprawdzają się w górach, na Mazurach i przed telewizorem. Jego piosenki są pomysłowe i śmieszne, perfekcyjnie wykonane.

Więcej informacji o koncercie na stronie internetowej http://www.muzykaserc.pl/

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group