Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 4720
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Wieczór wigilijny w mysłakowickim OHP

Piątek, 16 grudnia 2016, 8:32
Aktualizacja: Sobota, 17 grudnia 2016, 7:44
Autor: Robert Czepielewski
Mysłakowice: Wieczór wigilijny w mysłakowickim OHP
Fot. Robert Czepielewski
Wczoraj (15.12) w Ośrodku Szkolenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Mysłakowicach odbył się uroczysty wieczór wigilijny. Było wspólne śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem, a potem wszyscy usiedli do wieczerzy wigilijnej.

Na to wyjątkowe spotkanie zostali zaproszeni partnerzy i przyjaciele ośrodka, między innymi: starosta jeleniogórski Anna Konieczyńska, wójt gminy Mysłakowice Michał Ochman, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Grzegorz Truchanowicz, przedstawiciele policji, a także ks. Prałat Mieczysław Bętkowski, komendant wojewódzki OHP Bernadetta Brożyna, dyrektor biura DWK OHP Lucyna Majdecka oraz kierownik ds. kształcenia i wychowania Magdalena Skorupka.

Obecnie OSiW OHP liczy 80 wychowanków. Jest to młodzież, która pochodzi głównie z Dolnego Śląska. - Placówka kształci w zawodach: kucharz, monter zabudowy i robót wykończeniowych, malarz-tapeciarz, ogrodnik i krawiec. Mysłakowicki ośrodek skupia 17 osób kadry wychowawczej, w tym 11 wychowawców, którzy bezpośrednio pracują z młodzieżą i 6 instruktorów praktycznej nauki zawodu – poinformowała Anna Kurczyńska, kierownik Ośrodka i Wychowania OHP w Mysłakowicach.

Zapytaliśmy Annę Kurczyńską, czego życzyć pracownikom ośrodka z okazji bożonarodzeniowych świąt. - Spokoju, zadowolenia i satysfakcji z pracy zawodowej – odpowiedziała.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group