Środa, 20 stycznia
Imieniny: Fabiana, Sebastiana
Czytających: 2168
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Wieczór przy gitarze i piosence w Janowicach Wielkich

Środa, 18 stycznia 2012, 8:40
Aktualizacja: 8:40
Autor: Accipiter
REGION JELENIOGÓRSKI: Wieczór przy gitarze i piosence w Janowicach Wielkich
Fot. Organizator
W minioną sobotę w świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich spotkało się blisko trzydziestu miłośników poezji śpiewanej i piosenki turystycznej. Wspólne śpiewanie w ramach drugiej edycji spotkania pn. „Rudawskie Śpiewanki” trwało do późnych godzin wieczornych.

W swobodnej atmosferze, przy nastrojowych dźwiękach gitary, herbacie i świecach uczestnicy spotkania z przyjemnością wysłuchali wszystkich występów. Wieczór upłynął pod znakiem wielu nastrojowych i bardzo spokojnych utworów.

Pierwsza edycja „Rudawskich Śpiewanek” miała miejsce w październiku ub. r. przy ognisku na terenie szkółki wspinaczki górskiej „9 UP” w Trzcińsku 65. Kolejne, trzecie spotkanie zaplanowane jest na marzec br. w plenerze. Natomiast finał cyklicznych „Śpiewanek” odbędzie się latem - 27 i 28 lipca br. podczas Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana”.

Organizatorem spotkań z poezją śpiewaną i piosenką turystyczną „Rudawskie Śpiewanki” jest Fundacja Przystanek Dobrych Myśli oraz świetlica wiejska „Rudawy” w Janowicach Wielkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group