Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 2950
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Weź udział w ankiecie „Młodych w Jeleniej”

Środa, 26 marca 2014, 7:49
Aktualizacja: 7:51
Autor: Angela
– Kim jesteśmy? Grupą 21. uczniów z 1C2 I LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze, która jest świadoma czego młodzi w Jeleniej Górze chcą – mówią Sylwana Rzepka i Mateusz Dolatowski, koordynatorzy projektu „Młodzi w Jeleniej”. W najbliższym czasie chcą przeprowadzić ankietę.

- Projekt ma na celu sprawdzenie, co oferuje nam Jelenia Góra (bądź czego nie oferuje) w kategoriach kultury, szkoły, pracy oraz rozrywki. Poprzez ankiety dowiemy się czego najbardziej nam potrzeba, a jakie inwestycje według mieszkańców niekoniecznie są priorytetami – mówią Sylwana Rzepka i Mateusz Dolatowski.

- Wstępując w progi Liceum Ogólnokształcącego zadajemy sobie wiele pytań. Jaka będzie nasza przyszłość, gdzie będziemy studiować, gdzie będziemy mieli najlepsze warunki. W najbliższych tygodniach skupimy się na przeprowadzeniu ankiety w jeleniogórskich placówkach, świetlicach i na ulicach – opowiadają.

- Następnie z gotowymi już wynikami udamy się do władz miasta, z pytaniem „co dalej?”- czyli co zaoferuje nam-młodym miasto w nadchodzących latach. Projekt nasz chcemy podsumować debatą, na której przedstawimy nasze wnioski, pomysły. Na koniec zorganizujemy prelekcje w jeleniogórskich szkołach ponadgimnazjalnych, mające na celu zachęcenie młodych do działania w swoim mieście. Bo przecież wszystko jest w naszych rękach – dodają koordynatorzy.

Link do ankiety online: Blog: http://mlodziwjg.blogspot.com/
Facebook: https://www.facebook.com/mwjeleniej

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group