Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8974
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Wernisaż prac Joanny Schendziolek

Poniedziałek, 23 października 2017, 10:22
Aktualizacja: 10:27
Autor: Joanna
Mysłakowice: Wernisaż prac Joanny Schendziolek
Fot. Joanna
W sobotę (21.10) w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach odbył się wernisaż prac Joanny Schendziolek. Fotografie artystki wyróżniają się tym, że są fantazyjne. Łączą elementy grafiki i realnego świata.

Zaprezentowano ponad 20 prac Joanny Schendziolek, która zajmuje się fotografią artystyczną. Jej prace nie są typowymi zdjęciami. To pogranicze fantazji, marzeń i bajki. Artystka tworzy swoje działa za pomocą programów graficznych. Na wystawie pojawiły się fotografie bardzo mocno przetworzone ale również takie, gdzie dołożone zostało jedynie tło.

W Jeleniej Górze artystka zasłynęła kiedy przysłała swoje prace do Jeleniogórskiego Towarzystwa Fotograficznego na konkurs miesiąca, który JTF organizuje już od wielu lat. Przesłała 4 prace i wszystkie zostały ocenione jako najlepsze. Joanna Schendziolek może pochwalić się również tym, że jedna z jej prac została zamieszczona w czasopiśmie Digital Photo Photoshop.

Na wernisaż, który zorganizowano w Mysłakowicach artystka nie dojechała z powodu dużej odległości. Na co dzień autorka fantazyjnej fotografii mieszka w Niemczech. Na otwarcie galerii przyszło wiele zainteresowanych osób. W uroczystym otwarciu wziął również udział wójt gminy Mysłakowice Michał Oraman.

Prace Joanny Schendziolek można będzie podziwiać w GOK-u w Mysłakowicach jeszcze przez 2 tygodnie. Grzegorz Truchanowicz dyrektor GOK-u poinformował, że takich ciekawych wystaw organizowanych będzie jeszcze więcej. Już w listopadzie zostanie zorganizowana kolejna. Tematem będą Mysłakowice na starych widokówkach. Natomiast na styczeń zaplanowano wystawę fotograficzną i malarską.

Wystawa Joanny Schendziolek została zorganizowana przez Jeleniogórskie Towarzystwo Fotograficzne i Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group