• Niedziela, 22 lipca 2018
  • Godz. 18:48
  • Imieniny: Bolesławy, Magdaleny, Marii
  • Czytających: 5289
  • Zalogowanych: 1
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wernisaż poplenerowej wystawy w Karpaczu

Wiadomości: Karpacz
Czwartek, 7 grudnia 2017, 8:26
Autor: Joanna
Fot. Użyczone
W Miejskim Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego w Karpaczu odbył się wernisaż poplenerowej wystawy malarstwa. W wydarzeniu uczestniczyli artyści, którzy już po raz kolejny gościli na plenerze malarskim u Walentyny i Zbigniewa Wierzbińskich w Willi Małgosia.

Przybyli goście mogli poznać artystów i porozmawiać z nimi na temat ich prac. Kuratorem pleneru i wystawy była artystka Małgorzata Kalińska. W Tym roku do Karpacza przyjechali: Andrzej Borowski, Tomasz Mateusz Budnicki, Małgorzata Kalińska, Artur Kardamasz, Małgorzata Kopczyńska, Andrzej Leśnik, Tomasz Lubaszka, Tomasz Matusewicz, Janusz Motylski, Krzysztof Pasztuła, Kaja Solecka i Anna Ujma – Lubaszka.

Podczas otwarcia wystawy odbył się krótki koncert muzyków Deer’s Delusions.

Wystawa będzie dostępna do 3 stycznia 2018 roku w Miejskim Muzeum Zabawek ze zbiorów Henryka Tomaszewskiego w Karpaczu przy ul. Kolejowej 3.

(Źródło: Organizator)

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~karpaczanin 7-12-2017 17:59
jaka wystawa poplenerowa obrazy z z 2015r z wystawionymi cenami zakupu .Ludzie nie zwiazani z tym rejonem nastawieni typowo na zysk.Oczywiscie jedynym krajanem Motylski ktory od trzech kadencji bycia radnym kreuje tylko siebie.Panie Motylski co pan zrobił dla miescowych twórców przez te lata.Nic-w karpaczu brak jakiejkolwiek kultury i działań w celu jej krzewienia.Jest pan radnym bezradnym -nic nie mogę-i dodatkowo te glosowania-za każdym razem wstrzymujące się od głosu.Rozliczymy pana przy najblizszych wyborach-dość kulturalnej miernoty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Głos ulicy
Etykieta prawdę ci powie?  2
TV Dami
Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra z dnia 20.07.2018 r.  
Miej świadomość
Czego bałbyś się w średniowieczu?  7
Dialogi Jelonki
Joanna Lichocka o mediach i katastrofie smoleńskiej  73
Aktualności
KCGO – klamka zapadła  2
Aktualności
W Starej Kamienicy zagryzione zostały psy  14
Copyright © 2002-2018 Highlander's Group