Sobota, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 4507
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wejście jeleniogórskiego smoka w Kaliszu

Wiadomości: Kalisz
Wtorek, 11 marca 2014, 1:03
Aktualizacja: 3:12
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. użyczone
Ireneusz Zakrzewski (Janik Boks Jelenia Góra) pewnie zwyciężył w walce eliminacyjnej 85. mistrzostw Polski seniorów w boksie amatorskim, które odbywają się w Kaliszu. We wtorek 21–letni jeleniogórzanin zmierzy się z reprezentantem warszawskiej Legii, Łukaszem Pośnikiem.

Pięściarz Janik Boksu w walce inaugurującej turniej w kaliskiej hali Arena, bez problemu uporał się z zawodnikiem Championa Nowy Dwór Mazowiecki, Marcinem Gołębiewskim. Iras zdecydowanie wygrał każdą rundę i werdyktem sędziów 3:0 pokonał swojego pierwszego przeciwnika.
- Irek w pełni zrealizował założenia taktyczne, miał przeboksować trzy rundy w spokojnym tempie. Przed nami jeszcze pięć pojedynków, więc trzeba rozłożyć umiejętnie siły na tak długi turniej. Irek, aby zdobyć złoty medal musi wygrać aż sześć walk, co jest bardzo obciążające dla organizmu - powiedział trener klubowy, Rafał Janik.

We wtorek o godz. 11:00 na ringu B Ireneusz Zakrzewski stoczy bój w 1/16 finału przeciwko Łukaszowi Pośnikowi (Legia Warszawa). Tradycyjnie zapraszamy na relację na naszym portalu.

Pierwsza walka Irasa w Kaliszu do obejrzenia na kanale bokser.org:

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group