Środa, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 7033
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład jazdy klas A i B

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 2 listopada 2012, 11:51
Aktualizacja: 11:53
Autor: Przemo
Fot. archiwum
Po przymusowym odpoczynku w miniony weekend, piłkarze klas A i B okręgu jeleniogórskiego wracają na ligowe boiska. Najciekawiej zapowiadają się derby pomiędzy Pegazem Krzeszów, a Orłem Lubawka. Równie emocjonująco powinno być w Jeżowie Sudeckim, gdzie rezerwy Lotnika podejmą Karpatię Karpacz.

Zestaw par klasy A:

Grupa I:
Niedziela, 4.XI:
Chojnik Jelenia Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie 11:00
Nysa Wolbromek - Victoria Czadrów 11:00
Woskar Szklarska Poręba - Orzeł Mysłakowice 14:00
Piast Bolków - KS Łomnica 14:00
Czarni Strzyżowiec - Lechia Piechowice 14:00
Orzeł Wojcieszów - Kwarc Pisarzowice 14:00
Pegaz Krzeszów - Orzeł Lubawka 14:00

Grupa II:
Sobota, 3.XI:
Gryf Gryfów Śląski - Orliki Węgliniec 14:00
Niedziela, 4.XI:
Pogoń Markocice - Stella Lubomierz 11:00
Błękitni Studniska Dolne - Skalnik Rębiszów 11:00
Cosmos Radzimów - Włókniarz Leśna 14:00
Olsza Olszyna Lubańska - Chmielanka Chmieleń 14:00
LZS Radostów - LZS Porajów-Kopaczów 14:00
Górnik Węgliniec - LZS Kościelnik 14:00

Grupa III:
Niedziela, 4.XI:
KS Łąka - Cosmos Milików 11:00
Sparta Zebrzydowa - GKS Iwiny 11:00
Iskra Łagów - LKS Dobra 11:00
LZS Łaziska - Apis Jędrzychowice 14:00
Hutnik Pieńsk - GKS Tomaszów Bolesławiecki 14:00
LKS Ocice - KS Stare Jaroszowice 14:00
GKS Raciborowice - LZS Brzeźnik 14:00

Zestaw par klasy B:

Grupa I:
Niedziela, 4.XI:
Amfibolit Leszczyniec - Potok Karpniki 11:00
Dragon Miszkowice - LZS Janiszów 11:00
Bóbr Marciszów - Spójnia Sady 11:00
Orły Lipienica - Uran Okrzeszyn 11:00
Lesk Sędzisław - Gnejs Ogorzelec 11:00
Czarni Przedwojów - Bóbr Opawa 14:00

Grupa II:
Sobota, 3.XI:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Karpatia Karpacz 14:30
Niedziela, 4.XI:
Rudawy Janowice Wielkie - LZS Kostrzyca 11:00
Juvenia Rybnica - Pub Gol Jelenia Góra 11:00
Energobest Miłków - Sokół Sokołowiec 11:00
Olimpia II Kowary - Hottur Borowice 11:00
KS Maciejowa - GLKS Czernica 12:00
Bobry Wojanów - pauzują.

Grupa III:
Niedziela, 4.XI:
Fatma Pobiedna - LZS Pisarzowice 14:00
Włókniarz II Mirsk - Olsza II Olszyna Lubańska 11:00
LZS Radogoszcz - Rolnik Rząsiny 14:00
Sudety Giebułtów - Bazalt Wojciechów 14:00
Awansem:
LZS Zaręba - LZS Henryków 3:1
Pogoń Wleń - pauzuje.

Grupa IV:
Niedziela, 4.XI (zaległe z 28.X):
LZS Kotliska - Granit Gierałtów 14:00
LZS Sobota - LZS Niwnice 14:00
Chrobry Nowogrodziec - Kwisa Kierżno 14:00
TS Parzyce - Zbylut Zbylutów 14:00
Roan Tomisław - Orzeł Gościszów 14:00

Grupa V:
Niedziela, 4.XI (zaległe z 28.X):
LZS Nowa - LKS Kraśnik Dolny 14:00
Znicz Kruszyn - Kolonia Bolesławiec 14:00
Majdan Bolesławice - GKS Gromadka 14:00
Rybak Parowa - LKS Mierzwin 14:00
KS Trzebień - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 14:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group