Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6214
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty z Rainbow

Sobota, 30 marca 2019, 8:05
Aktualizacja: Niedziela, 31 marca 2019, 6:14
Autor: Lilianna Rzepka
Jelenia Góra: Warsztaty z Rainbow
Fot. Użyczone/Ekonom
Uczniowie 1F Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych w Jeleniej Górze – klasy patronackiej biura podróży Rainbow – wzięli udział w tygodniowych warsztatach animacji czasu wolnego.

Młodzież wraz z opiekunami: Lilianną Rzepką - koordynatorem współpracy z Rainbow oraz wychowawcą Aleksandrą Stall-Antczak spędziła tydzień w pięknych okolicznościach przyrody Nadwarciańskiego Grodu w miejscowości Załęcze Wielkie. Wycieczka była jednym z najważniejszych elementów pracy z uczniami w ramach realizacji programu klasy patronackiej.

Pod okiem najlepszych trenerów Akademii Rainbow: Krzysztofa Sikorskiego i Mikołaja Misiewicza uczniowie poznali i udoskonalili warsztat pracy przyszłych animatorów czasu wolnego. Każdego dnia spędzali długie godziny na sali treningowej, ćwicząc choreografie taneczne, a w plenerze realizując ciekawe zadania i przeprowadzając animacje w ramach dni tematycznych. Ważny punkt programu stanowiły zajęcia z języka angielskiego – niezbędnego w pracy w branży turystycznej.

Czym wyróżniała się wycieczka szkoleniowa?

- miała bogaty program (zajęcia animacyjne dla dzieci i dorosłych, tańce animacyjne, stretching, organizacja wieczornego show, poznawanie zaplecza pracy animatorów, przygotowywanie scenariuszy animacyjnych, malowanie twarzy i inne) - młodzież nie miała czasu na nudę,
- zwiększyła poziom wiedzy i umiejętności animacyjnych uczestników,
- przygotowała do prowadzenia samodzielnie prostych animacji,
- podniosła poziom kreatywności poprzez różnorodne zadania wykonywane pod okiem trenerów.

Czas wytężonej pracy przez zabawę i zabawy pracą upłynął bardzo szybko. Ciekawym doświadczeniem dla uczniów Ekonoma była współpraca z młodzieżą z gorzowskiej szkoły turystycznej. Zawiązały się nowe przyjaźnie i kontakty branżowe. Wierzymy, że będzie to początek wspaniałej przygody z animacją, która stanie się również częścią życia zawodowego.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
17%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group