• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 9:33
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 5926
  • Zalogowanych: 15
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

W ucieczce przestępcy pomógł ojciec

Wiadomości: LWÓWEK ŚLĄSKI
Piątek, 16 listopada 2007, 17:47
Aktualizacja: 17:48
Autor: Marcin Kaszuba
Brawurową ucieczką z komendy „popisał się” mężczyzna podejrzany o popełnienie przestępstwa. Wyrwał się stróżom prawa podczas przesłuchania. Po obławie zbiega złapano na progu własnego domu.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Lwówku Śląskim. W akcji swojemu synowi, który miał kłopoty z prawem, pomógł ojciec. Policjanci z KPP w Lwówku Śląskim zorganizowali błyskawicznie obławę na podejrzanego, stąd też mieszkańcy Lwówka zauważyć mogli bardzo dużo radiowozów na sygnałach i policjantów patrolujących miasto i okoliczne wioski czy miejsca, w których mógł przebywać podejrzany.

Jak się okazało mężczyzna został ujęty wieczorem od razu jak tylko wszedł do swojego domu. Nie jest to pierwsza tego typu ucieczka z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, a mężczyzna najprawdopodobniej już w przeszłości wyrywał się policjantom.

Czy jest to brak profesjonalizmu ze strony policji, jeśli takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości? Takie pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców Lwówka. O losie zatrzymanego teraz zdecyduje teraz prokurator.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

MALKONTENT 16-11-2007 18:04
trochę wstyd!!! zadziałała rutyna-już wiem dlaczego wolą przesłuchiwać emerytów
~hahah 16-11-2007 20:43
prison break? xD
~b 17-11-2007 2:37
a co zdziwienie ze ojciec pomaga synowi bez wzgledu na sytulacje rodzina powinna sie trzymac razem u nas zapomniano o tej wartosci nie pochwalam przestepstwa ale wiezi rodzinne policja zdziwiona skonczyły sie czasy ze syn na ojca donosił i odwrotnie a ze uciekł wykozystał nieudolnosc policji i tyle
~policjant 18-11-2007 10:43
Panie redaktorze ! Zawsze uważałem że prasa powinna, zgodnie z prawdą, informować społeczeństwo o ważnych i ciekawych wydarzeniach. Czytając Pańską informację na temat ucieczki podejrzanego z KPP w Lwówku Śląskim stwierdzam, że jest ona delikatnie mówiąc niezgodna ze stanem faktycznym. Przed jej "wypuszczeniem" do społeczeństwa powinien ją Pan dokładnie sprawdzić i opisać to co faktycznie się stało, a nie używać sformułowań jak z jakiegoś sensacyjnego filmu. Stwierdzenie, że była to "brawurowa" ucieczka jest kłamstwem jak i to, że wyrwał się podczas przesłuchania. Również uważam, że nie powinien Pan używać określenia, że "mężczyzna najprawdopodobniej już w przeszłości wyrywał się policjantom". Jeżeli tak, to którym ? Bo taki ogólny opis niejako wskazuje na policjantów z Lwówka Ślaskiego. I jeżeli nie była to pierwsza ucieczka to proszę społeczeństwo poinformować rzetelnie i dokładnie opisać wcześniejsze tego typu zdarzenia z zatrzymanymi. Pisanie takich nie do końca sprawdzonych i sensacyjnych informacji podważa nasze policyjne zaufanie do mediów. Na pewno Pańskie nazwisko nie będzie się nam kojarzyć pozytywnie w odniesieniu do mediów. Podając tak nieprawdziwą informację, ośmieszył Pan nas w oczach społeczeństwa. Liczę, że jako dziennikarz zamieści Pan stosowne sprostowanie i przeprosi policjantów. Byłem jednym z tych, którzy uczestniczyli od początku pościgu i do jego końca. Po przecztaniu tych kłamstw, nie napisze jak się poczułem. Życzę Panu w przyszłości pisania bardzo ciekawych artykułów, ale niech będą one prawdziwe w swojej treści bez względu na to kogo dotyczą i z jakim skutkiem. <br><br> <i> Przekażę do wiadomości Autora - TEJO </i>
~ten pódejzany 2-12-2014 8:44
Pan panie redaktoze tak kłamie ze to wstyd dla lwuweckiej pńlicji ja rók temu wyszedlem z wíeźienia powíem prawde jak było-!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group