Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 2871
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

LWÓWEK ŚLĄSKI: W ucieczce przestępcy pomógł ojciec

Piątek, 16 listopada 2007, 17:47
Aktualizacja: 17:48
Autor: Marcin Kaszuba
Brawurową ucieczką z komendy „popisał się” mężczyzna podejrzany o popełnienie przestępstwa. Wyrwał się stróżom prawa podczas przesłuchania. Po obławie zbiega złapano na progu własnego domu.

Do zdarzenia doszło w czwartek w Lwówku Śląskim. W akcji swojemu synowi, który miał kłopoty z prawem, pomógł ojciec. Policjanci z KPP w Lwówku Śląskim zorganizowali błyskawicznie obławę na podejrzanego, stąd też mieszkańcy Lwówka zauważyć mogli bardzo dużo radiowozów na sygnałach i policjantów patrolujących miasto i okoliczne wioski czy miejsca, w których mógł przebywać podejrzany.

Jak się okazało mężczyzna został ujęty wieczorem od razu jak tylko wszedł do swojego domu. Nie jest to pierwsza tego typu ucieczka z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim, a mężczyzna najprawdopodobniej już w przeszłości wyrywał się policjantom.

Czy jest to brak profesjonalizmu ze strony policji, jeśli takie sytuacje miały już miejsce w przeszłości? Takie pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców Lwówka. O losie zatrzymanego teraz zdecyduje teraz prokurator.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group