Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7122
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W sobotę (8 marca) podczas meczu pomóżmy Sylwii

Piątek, 7 marca 2008, 12:48
Aktualizacja: 12:49
Autor: JEN
JELENIA GÓRA: W sobotę (8 marca) podczas meczu pomóżmy Sylwii
Fot. ROB
Sylwia Kędziora kończy w maju tego roku 22 lata. Od grudnia 2005 roku cierpi z powodu nieudanej operacji biodra, po której odczuwa niesamowity ból. Leczenie i rehabilitacja tylko w niewielkim stopniu łagodzą związane z tym przykrości.

Przez długi okres przebywała z tego powodu w domu, wychodząc tylko z pomocą ojca – Tomasza i chłopaka Ireneusza na zabiegi i rehabilitację do szpitala. Jednak po kilku krokach cierpiała z powodu wzmagającego się bólu w biodrze. W tej sytuacji jej chłopak z pomocą znajomych otrzymał dwa używane wózki dla niepełnosprawnych, ale Sylwii przydałby się nowy i dopasowany do niej taki pojazd, który w znaczny sposób ułatwi jej poruszanie się poza domem.

Na to potrzeba ok. 6 tysięcy złotych. Niestety, wychowujący ją samotnie ojciec – Tomasz nie tylu pieniędzy. Pewną sumę zebrano dla niej podczas koncertu charytatywnego, który odbył się w styczniu tego roku.

Wówczas jeden z ochroniarzy namówił Sylwię, by nie siedziała w domu i kibicowała w hali przy ul. Złotniczej piłkarkom ręcznym Finepharm Carlos w meczach ekstraklasy żeńskiego szczypiorniaka. Od tego czasu Sylwia gorąco dopinguje w każdym meczu nasze dziewczyny i bardzo jej się to spodobało.

W zamian zarząd klubu Finepharm Carlos postanowił pomóc Sylwii i podczas meczu jeleniogórskiej drużyny z Łączpolem Gdynia zorganizuje zbiórkę pieniędzy, które przeznaczone będą na zakup wózka dla niej.
Mecz Finepharm Carlos – Łączpol Gdynia rozpocznie się w sobotę (8 marca) w hali przy ul. Złotniczej 12 o godz. 17.

Nie bądźmy obojętni i pomóżmy dziewczynie!

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group