Niedziela, 19 września
Imieniny: Konstancji, Teodora
Czytających: 6135
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Sobieszowie uczniowie wrócili do odnowionej szkoły

Środa, 3 września 2014, 9:29
Aktualizacja: Czwartek, 4 września 2014, 7:40
Autor: AP
Jelenia Góra: W Sobieszowie uczniowie wrócili do odnowionej szkoły
Fot. AP
Do wyremontowanych klas, szatni i toalet wróciły po wakacjach dzieci z Zespołu Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Sobieszowie. Prace pochłonęły 54 tys. zł i na tym nie koniec. Na remont czeka jeszcze sala gimnastyczna.

W dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkoły Podstawowej nr 15 i Gimnazjum nr 5 w Sobieszowie humory dzieciom dopisywały. Na korytarzach przed salami przeważały wśród uczniów radosne okrzyki i uściski koleżeńskiego powitania.

W sali gimnastycznej na uroczystym apelu zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Udział w uroczystości wzięli również miejscowi radni: Janusz Wojtas i Józef Gajewski.

Rozpoczęcia roku szkolnego dokonał dyrektor szkoły Zbigniew Stępień, życząc uczniom i nauczycielom wiele zadowolenia i sukcesów ale też radości ze zdobywania wiedzy. Przedstawił także planowaną organizację zajęć na najbliższy czas.

Pierwszoklasiści otrzymali darmowe podręczniki, które przygotowało dla nich Ministerstwo Edukacji Narodowej.

- Nie ukrywam, że byłam pełna obaw, ale widzę, że syn jest zadowolony to i ja jestem mniej zdenerwowana - mówiła mama Norberta, pierwszoklasisty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group