Sobota, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 2255
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W regionie coraz więcej pociągów

Wiadomości: Region
Sobota, 9 maja 2020, 7:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 11 maja 2020, 12:11
Autor: WAC
Fot. WAC
W poniedziałek, 11 maja, wracają kolejne połączenia Kolei Dolnośląskich. Korekta rozkładu uwzględnia również zmiany w kursowaniu kilku połączeń, przywróconych 1 maja. Tym razem wśród nich znajdzie się kursująca w weekendy i święta para połączeń z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej.

Decyzja o reaktywowaniu kolejnej puli połączeń to element szerszego planu przywracania pełnego, kolejowego rozkładu jazdy w regionie, nad którym spółka pracuje w porozumieniu z odpowiadającym za organizację ruchu w regionie samorządem województwa.

Jest to drugi etap odmrażania rozkładu jazdy przez Koleje Dolnośląskie. Poprzednia zmiana, która weszła w życie 1 maja br. przywróciła kursowanie 18 połączeń, głównie w weekendowych rozkładach jazdy. Nowa korekta obejmie w sumie 31 połączeń, w tym jeden kurs z Wrocławia Głównego do Szklarskiej Poręby Górnej (wyjazd z Wrocławia Gł. o godzinie 8.30) oraz jeden w drogę powrotną (wyjazd ze Szklarskiej Poręby Górnej o godzinie 17.30). Oba pociągi będą kursować w weekendy i święta.

Od momentu wprowadzenia pierwszych ograniczeń pracujemy nad planem reaktywowania połączeń – powiedział Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich. - Wiemy jak ważną rolę pełni kolej na Dolnym Śląsku. W ostatnich dniach dostrzegamy stale rosnące zainteresowania naszymi połączeniami, co przekłada się na stopniowo coraz większą frekwencję pasażerów. Reagujemy elastycznie, indywidualnie analizując każde połączenie. Dzięki temu możemy zapewnić liczbę pociągów odpowiednią do oczekiwań pasażerów oraz wykonać kolejny krok ku przywróceniu pełnego rozkładu ­– zakończył.

Twoja reakcja na artykuł?

38
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
2%
Złości
4
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (43) Dodaj komentarz

~18 sqandal 9-05-2020 8:46
……... dużo ich wróciło , raptem 1 ( jeden ) w łykendy . Należy zmienić ten rozkład jazdy i dostosować go do potrzeb nie tylko turystów a dojeżdżających do pracy .
~Maciej Miłosz 9-05-2020 18:33
do: ~18 sqandal (8:46)
Ciekawe czy ten wrocławski troll od kolei jest aktywny i czy zaraz zacznie zaśmiecać forum swoimi idiotycznymi wynaturzeniami. Mam nadzieję, że redakcja będzie na bieżąco usuwać ten antylwówecki śmietnik.
~No, tak 10-05-2020 12:56
do: ~Maciej Miłosz (18:33)
Pamiętacie może mikolstwo z Wrocławia? Swego czasu było ich tutaj kilku, aż w końcu obrazili się i zdaje mi się, że założyli własne forum kolejowe (Nie pamiętam nazwy). Teraz znowu wrócili. Pod każdym artykułem na RK dotyczącym Wrocławia czy linii E59 jakieś oѕzоłomy wypisują farmazony o jedynej "naturalnej" trasie z Katowic do Poznania przez Wrocław i o konieczności kółeczkowania przez to z..upie przez pociągi dalekobieżne, bo przecież wszyscy tam jadą. Wydaje mi się, że mamy do czynienia z jedną i tą samą osobą. Świadczy o tym styl pisania i wymyślne, duгnowate nicki. Po wstawieniu komentarza niemal natychmiast pojawia się kilkanaście lajków, zapewne z innych fejkowych kont. Podejrzewam o to właśnie pryszczate mikolstwo z Wrocławia, które swego czasu robiło z tego miasta metropolię kolejową i pluło na wszystkie pociągi jadące przez 274 i 311. Naprawdę nadziwić się nie mogę, jak nasr... trzeba mieć w głowie, żeby godzinami siedzieć na portalach kolejowych, zmieniać nicki, lajkować i odpowiadać na swoje własne komentarze. Proponuję iść do pracy, znaleźć jakieś hobby, zacząć uprawiać sport albo chociaż znaleźć dziewczynę (albo chłopaka, bo z tego co widzę, to spora część mikolstwa ma inne preferencje) zamiast tracić czas na takie bzdury.
~ 10-05-2020 12:55
do: ~18 sqandal (8:46)
Albo zastąpić pociągi autobusami... Taniej będzie i szybciej oraz wygodniej, bo autobus nie jest ograniczony do jednej trasy i przystanków nie ma na końcu świata...
~No, tak 10-05-2020 12:57
do: ~ (12:55)
W Sobótce ktoś kiedyś chciał kiedyś wprowadzić woła do pociągu bo dojeżdżał nim do stacji :D
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
~Marta Cieślicka 18-05-2020 3:58
do: ~No, tak (12:57)
Jakby ktoś był ciekawy, kto tak ciągle spamuje hejtem wszystkie artykuły o kolei, to warto zapoznać się z tą listą, która krąży po necie: "CZARNA LISTA DOLNOŚLĄSKICH MIKOLI!!! Uwaga! Podajemy listę mikoli zidentyfikowanych z imienia i nazwiska aktywnie hejtujących na portalach internetowych starania o reaktywację niektórych lokalnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku, gdzie także zniesławiają oraz wulgarnie obrażają różne osoby. Trolle te szczególnie upodobały sobie linię kolejową Jelenia Góra - Lwówek Śląski, gdzie Koleje Dolnośląskie niedawno zlikwidowały wszystkie pociągi a lokalne społeczności aktualnie walczą o ich przywrócenie. Paweł Kukurowski alias "Leuthen" Bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Podszywa się pod różne znane osoby (np. byłego sołtysa Marczowa) i nagminnie zniesławia regionalnego historyka Szymona Wrzesińskiego. Troll wreszcie został zidentyfikowany z imienia i nazwiska na stronie Polskiego Radia Wrocław: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych Piotr Rachwalski Mikol z Wągrowca, który publikuje na Facebooku wpisy ośmieszające kolej do Lwówka Śląskiego i miasto. Wcześniej jako prezes Kolei Dolnośląskich zlikwidował wszystkie pociągi do Lwówka i wygasił frekwencję na tej linii. Obecnie zatrudniony w Parku Wodnym Aqua-Zdrój w Wałbrzychu gdzie zamiast pracować dzień w dzień s
komentarz usunięty
~Marcin Medyk 29-05-2020 10:28
do: ~Marta Cieślicka (3:58)
Misiu kolorowy, może tak wpierw napisać, jakie epitety wrzucałeś pod moim adresem? Zapomniałeś już, jak straszyłeś, że mnie zniiszczysz? Jak Twoje wpisy moderator musiał wyrzucać na kilogramy z forum. I jak to wyzywałeś mnie na forum strony rynek-kolejowy. Inną sprawą, że Twoje uwagi spływają po mnie...
~Kamil Oroń 29-05-2020 15:26
do: ~Marcin Medyk (10:28)
O co ci gościu chodzi? Nie widzę tu żadnych epitetów pod twoim adresem. Chyba że naparzałeś komentarzami pod innymi nickami. Wpisałem twoje imię i nazwisko w Google i widzę że ładne grzeszki masz na sumieniu. A teraz wielka obrażona lala. Może pochwal się najpierw co ty wyrabiałeś na portalu "Rynek Kolejowy" i innych. Co, brak ci już odwagi? Mam nadzieję, że szybko cię wywalą z palestry adwokackiej bo wręcz skandalem jest, że tacy ludzie jak ty pracują jako adwokaci.
~Kamil Oroń 29-05-2020 15:27
do: ~Marcin Medyk (10:28)
O co ci gościu chodzi? Nie widzę tu żadnych epitetów pod twoim adresem. Chyba że naparzałeś komentarzami pod innymi nickami. Wpisałem twoje imię i nazwisko w Google i widzę że ładne grzeszki masz na sumieniu. A teraz wielka obrażona lala. Może pochwal się najpierw co ty wyrabiałeś na portalu "Rynek Kolejowy" i innych. Co, brak ci już odwagi? Mam nadzieję, że szybko cię wywalą z palestry adwokackiej bo wręcz skandalem jest, że tacy ludzie jak ty pracują jako adwokaci.
~Marcin Medyk 29-05-2020 23:35
do: ~Kamil Oroń (15:27)
Oj dziecko dziecko, zajmij się lekcjami
~Marcin Medyk 29-05-2020 23:43
do: ~Kamil Oroń (15:27)
Dzięki za darmową reklamę. Pisałeś już tą skargę na mnie? Aż tak się zdenerwowałem, że zmieniłeś Nick i wpisałeś dwa posty ekstra?
~Marta Cieślicka 28-05-2020 4:15
do: ~No, tak (12:57)
Jakby ktoś był ciekawy, kto tak ciągle spamuje hejtem wszystkie artykuły o kolei, to warto zapoznać się z tą listą, która krąży po necie: "CZARNA LISTA DOLNOŚLĄSKICH MIKOLI!!! Uwaga! Podajemy listę mikoli zidentyfikowanych z imienia i nazwiska aktywnie hejtujących na portalach internetowych starania o reaktywację niektórych lokalnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku, gdzie także zniesławiają oraz wulgarnie obrażają różne osoby. Trolle te szczególnie upodobały sobie linię kolejową Jelenia Góra - Lwówek Śląski, gdzie Koleje Dolnośląskie niedawno zlikwidowały wszystkie pociągi a lokalne społeczności aktualnie walczą o ich przywrócenie. Paweł Kukurowski alias "Leuthen" Bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Podszywa się pod różne znane osoby (np. byłego sołtysa Marczowa) i nagminnie zniesławia regionalnego historyka Szymona Wrzesińskiego. Troll wreszcie został zidentyfikowany z imienia i nazwiska na stronie Polskiego Radia Wrocław: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych Piotr Rachwalski Mikol z Wągrowca, który publikuje na Facebooku wpisy ośmieszające kolej do Lwówka Śląskiego i miasto. Wcześniej jako prezes Kolei Dolnośląskich zlikwidował wszystkie pociągi do Lwówka i wygasił frekwencję na tej linii. Obecnie zatrudniony w Parku Wodnym Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, gdzie zamiast pracować dzień w d
komentarz usunięty
~Marta Cieślicka 28-05-2020 4:17
odpowiedź na usunięty komentarz
cd. osób zaangażowanych w działalność na rzecz ratowania lokalnych linii kolejowych oraz wykorzystując swoje uprawnienia moderatorskie preparują dyskusje usuwając z portalu komentarze niezgodne z ich poglądami lub odpowiedzi do swoich wpisów, aby nadać dyskusjom określony wydźwięk. Podobna aktywność też na Facebooku i prawdopodobnie też innych portalach. Marcin Medyk Adwokat z Kluczborka (zam. Kluczbork, ul. Krakowska 22), który zamiast dbać o przestrzeganie prawa obraża na różnych portalach osoby, z którymi nie zgadza się w poglądach, nęka te osoby oraz spamuje portale hejtem i wyzwiskami. Michał Nadolski Agnieszka Szymkiewicz Pseudodziennikarze świdnickiego szmatławca Swidnica24.pl, którzy odpowiadają za obelżywe wyzwiska pod adresem mieszkańców Lwówka Śląskiego pojawiające się na tym portalu przy artykułach o tematyce kolejowej. Powyższa lista ma charakter informacyjny i ma na celu ostrzeżenie czytelników, miłośników kolei i osoby z branży kolejowej przed trollami, spamerami i hejterami notorycznie wywołującymi kłótnie i publikującymi kłamliwe komentarze, w związku z nasileniem się w ostatnim czasie takich działań w internecie pod artykułami o kolei na Dolnym Śląsku. Lista będzie na bieżąco aktualizowana i publikowana. Rozpowszechnianie dozwolone, a nawet wskazane. Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych Przed Mikolami (KODLKPM)"
~Marta Cieślicka 29-05-2020 3:44
do: ~No, tak (12:57)
Jakby ktoś był ciekawy, kto tak ciągle spamuje hejtem wszystkie artykuły o kolei, to warto zapoznać się z tą listą, która krąży po necie: "CZARNA LISTA DOLNOŚLĄSKICH MIKOLI!!! Uwaga! Podajemy listę mikoli zidentyfikowanych z imienia i nazwiska aktywnie hejtujących na portalach internetowych starania o reaktywację niektórych lokalnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku, gdzie także zniesławiają oraz wulgarnie obrażają różne osoby. Trolle te szczególnie upodobały sobie linię kolejową Jelenia Góra - Lwówek Śląski, gdzie Koleje Dolnośląskie niedawno zlikwidowały wszystkie pociągi a lokalne społeczności aktualnie walczą o ich przywrócenie. Paweł Kukurowski alias "Leuthen" Bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Podszywa się pod różne znane osoby (np. byłego sołtysa Marczowa) i nagminnie zniesławia regionalnego historyka Szymona Wrzesińskiego. Troll wreszcie został zidentyfikowany z imienia i nazwiska na stronie Polskiego Radia Wrocław: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych Piotr Rachwalski Mikol z Wągrowca, który publikuje na Facebooku wpisy ośmieszające kolej do Lwówka Śląskiego i miasto. Wcześniej jako prezes Kolei Dolnośląskich zlikwidował wszystkie pociągi do Lwówka i wygasił frekwencję na tej linii. Obecnie zatrudniony w Parku Wodnym Aqua-Zdrój w Wałbrzychu gdzie zamiast pracować dzień w dzień st
~Marta Cieślicka 29-05-2020 3:45
do: ~Marta Cieślicka (3:44)
Cd. dzień w dzień spamuje internet g..upimi wpisami o tematyce kolejowej. Kamil Styrna Krzysztof Czarnecki Wiktor Lis Piotr Kowalski Pięć trolli ze Świdnicy obrażających mieszkańców Lwówka Śląskiego na dolnośląskich portalach i hejtujących pociągi do Lwówka. Pierwszy z wymienionych użytkowników znany jest również z portalu "Rynek Kolejowy", gdzie zakłada dziesiątki fakekont. Radosław Miśta Grzegorz Jóźwicki Adolf Warski Rafał Skrzatek Marek Świtalski Jakub Adamczyk Dariusz Wojciechowski Tomasz Warszawski Adam Mikołaj Maćkowiak Bartosz Jewsiewicki Damian Chrustowski Maciej Gorzechowski Robert Mitura Jacek Kaźmierczak Jacek Wielgus Emil Sawicki Tomek Janiszewski Jarosław Lizak Kamil Oroń Andrzej Sosna Kamil Cywicki Michał Dadełło Marek Robert Hejduk Mikole głównie z Wrocławia i okolic, zidentyfikowane z imienia i nazwiska na podstawie komentarzy na Facebooku oraz kolejowych forach, piszące anonimowo też na innych portalach. Wywołują kłótnie i obrażają mieszkańców z okolic Jeleniej Góry i Lwówka Śląskiego. Grzegorz Oleś "Światowid" Troll z Przesieki, przewodniczący Komitetu Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych (KODLK), który zamiast ratować lokalne linie kolejowe wywołuje albo podsyca w internecie kłótnie mające na celu torpedowanie remontów tych tras. Jakub Madrjas Michał Szymajda Kamila Bielawska Redaktorzy i moderatorka "Rynku Kolejowego", którzy z fikcyjnych kont na "Rynku Kolejowym" rozpowszechniają nieprawdę, sabotują wysiłki o ratowanie niektórych linii kolejowych na Dolnym Śląsku, obrażają różne osoby, publikują zniesł
~Marta Cieślicka 29-05-2020 3:45
do: ~Marta Cieślicka (3:45)
cd. zniesławienia osób zaangażowanych w działalność na rzecz ratowania lokalnych linii kolejowych oraz wykorzystując swoje uprawnienia moderatorskie preparują dyskusje usuwając z portalu komentarze niezgodne z ich poglądami lub odpowiedzi do swoich wpisów aby nadać dyskusjom określony wydźwięk. Podobna aktywność też na Facebooku i prawdopodobnie też innych portalach. Marcin Medyk Adwokat z Kluczborka (zam. Kluczbork, ul. Krakowska 22), który zamiast dbać o przestrzeganie prawa obraża na różnych portalach osoby, z którymi nie zgadza się w poglądach, nęka te osoby oraz spamuje portale hejtem i wyzwiskami. Michał Nadolski Agnieszka Szymkiewicz Pseudodziennikarze świdnickiego szmatławca Swidnica24.pl, którzy odpowiadają za obelżywe wyzwiska pod adresem mieszkańców Lwówka Śląskiego pojawiające się na tym portalu przy artykułach o tematyce kolejowej. Powyższa lista ma charakter informacyjny i ma na celu ostrzeżenie czytelników, miłośników kolei i osoby z branży kolejowej przed trollami, spamerami i hejterami notorycznie wywołującymi kłótnie i publikującymi kłamliwe komentarze, w związku z nasileniem się w ostatnim czasie takich działań w internecie pod artykułami o kolei na Dolnym Śląsku. Lista będzie na bieżąco aktualizowana i publikowana. Rozpowszechnianie dozwolone, a nawet wskazane. Komitet Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych Przed Mikolami (KODLKPM)"
~ 10-05-2020 20:29
do: ~18 sqandal (8:46)
Dyliżans jeszcze uruchomicie. Nawet on będzie szybszy od pociągu....
~ 10-05-2020 20:36
do: ~ (20:29)
Jaki dyliżans? Co ty za bzdury piszesz wrocławski trollu! Pomyśl czasem swoją pustą łepetyną.
~gość 9-05-2020 8:49
Artykuł o kolei na Śląsku Dolnym i nie ma komentarzy tego psychopaty od kolei, który jest ze Lwówka albo z Wrocławia, albo skądkolwiek, bo nikt normalny tego nie wie skąd? Zamknęli go w końcu?
komentarz usunięty
~Marta Cieślicka 9-05-2020 19:35
odpowiedź na usunięty komentarz
Jakby ktoś był ciekawy, kto tak ciągle spamuje hejtem wszystkie artykuły o kolei, to warto zapoznać się z tą listą, która krąży po necie: "CZARNA LISTA DOLNOŚLĄSKICH MIKOLI!!! Uwaga! Podajemy listę mikoli zidentyfikowanych z imienia i nazwiska aktywnie hejtujących na portalach internetowych starania o reaktywację niektórych lokalnych linii kolejowych na Dolnym Śląsku, gdzie także zniesławiają oraz wulgarnie obrażają różne osoby. Trolle te szczególnie upodobały sobie linię kolejową Jelenia Góra - Lwówek Śląski, gdzie Koleje Dolnośląskie niedawno zlikwidowały wszystkie pociągi a lokalne społeczności aktualnie walczą o ich przywrócenie. Paweł Kukurowski alias "Leuthen" Bezrobotny historyk z Wrocławia, naczelny troll stale hejtujący Lwówek na wszystkich portalach, który nienawidzi za to, że są tam historycy, którzy publikują więcej książek od niego i których uważa za konkurencję. Podszywa się pod różne znane osoby (np. byłego sołtysa Marczowa) i nagminnie zniesławia regionalnego historyka Szymona Wrzesińskiego. Troll wreszcie został zidentyfikowany z imienia i nazwiska na stronie Polskiego Radia Wrocław: https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/91891/Samorzad-wojewodztwa-dolnoslaskiego-przejmuje-od-PKP-100-km-linii-kolejowych Piotr Rachwalski Mikol z Wągrowca, który publikuje na Facebooku wpisy ośmieszające kolej do Lwówka Śląskiego i miasto. Wcześniej jako prezes Kolei Dolnośląskich zlikwidował wszystkie pociągi do Lwówka i wygasił frekwencję na tej linii. Obecnie zatrudniony w Parku Wodnym Aqua-Zdrój w Wałbrzychu, gdzie zamiast pracować dzień w dzień spamuje in
komentarz usunięty
komentarz usunięty
komentarz usunięty
~czeslaw22 10-05-2020 11:17
odpowiedź na usunięty komentarz
544
~No, tak 10-05-2020 12:43
do: ~czeslaw22 (11:17)
Liczysz swoje spamerskie komentarze??
~No, tak 10-05-2020 12:44
do: ~czeslaw22 (11:17)
Liczysz swoje spamerskie komentarze???
~ble..., ble... 10-05-2020 11:44
odpowiedź na usunięty komentarz
Szacunek. Wreszcie. Trzymam kciuki.
~czeslaw22 10-05-2020 11:20
do: ~gość (8:49)
Psycholwówek szkodzi nie tylko Lwówkowi. Jest pod każdym art. na Gazecie Wrocławskiej, z którego da się wyprowadzić, że Polacy, Rosjanie czy Ukraińcy są źli, a Niemcy po dziadku to na Dolnym Śląsku jedyna poprawna nacja. W gadkach samemu ze sobą strasznie szczuje ludzi na siebie i promuje totalitaryzm. Wrocławskich motorniczych przedstawia jako śmieci. Niezorientowani mogą myśleć, że taki jest głos ogółu. Czyli swoją rolę odgrywa dobrze. Po tej narracji łatwo go zidentyfikować. Z reguły pierwszy lub kilka pierwszych komentarzy jest jego. Na Rynku Kolejowym potrafi całe artykuły przegadać sam ze sobą. Tu monotematycznie, pociągi do Wrocławia zbędne, do Lwówka niezbędne. Ostrożnie też pojawia się na Infokolej, które samo opiera się na pacynkowaniu, więc przyganiał kocioł garnkowi. Chociaż Infokolej kiedyś objawiło swoją skuteczność, broniąc pociągów do Bolesławca, względem czego małe grzeszki to folklor. W końcu i Radio Wrocław zorientowało się, że ma do czynienia z chorym, jednym i tym samym człowiekiem, mimo zmiany IP przy każdym poście. I zaczyna kasować całe jego monologi. Trudne życie szkodnika, coraz mniej miejsc zostało, skąd go jeszcze nie wyrzucili.
~No, tak 10-05-2020 12:50
do: ~czeslaw22 (11:20)
Wydaje ci się wsiocławski trollu, że jesteś groźny pisząc te dziecinne wulgaryzmy? Naprawdę byłbyś skłonny przyjechać do Jeleniej Góry? Zginąłbyś na pierwszym skrzyżowaniu lub ze wstydu, że nie potrafisz skasować biletu w autobusie. I ciekawe dlaczego po wpisaniu w Google nicka "wasabiWKS" i dwóch pierwszych liczb z jego adresu IP (93.175.116.87) ujawnionego niedawno na jednym z portali wyświetlają się wyłącznie strony Polskiego Radia Wrocław na których wrocławski świrze naparzasz wyzwiskami na Lwówek, Jelenią Górę, sołtysa Marczowa itd.? Policja i zniesławiane osoby - do roboty! Czy operator Aero2 wie do jakich celów wykorzystujesz tę sieć, korzystając z możliwości łatwej zmiany numeru IP za pomocą sieci Aero2? Czy firma PSSK Sp. z o.o. - operator sieci kablowych i dostawca internetu z Wrocławia mający swoją siedzibę przy ul. Zdrowej 22/K2 (prezes zarządu: Michał Krzysztof Ickiewicz), dysponująca numerem IP 93.175.116.87 w domenie h11687.man.tk-internet.pl przydzielonym temu osobnikowi zdaje sobie sprawę, że za pomocą jej sieci od długiego czasu nagminnie łamane jest prawo w internecie?
~Maciej Miłosz 28-05-2020 4:16
do: ~gość (8:49)
Widzę, że już przylazłeś świrze z Wsiocławia i od rana zaczynasz zaśmiecać nasz portal. Kto cię wychował? Menele z zabużańskiego PGR-u??
~komuchy rujnuja polske 9-05-2020 10:23
j e b a c pis
~Gość 9-05-2020 14:40
do: ~komuchy rujnuja polske (10:23)
Po co głupoty piszesz.
~Obey 9-05-2020 11:09
A może zamiast pitolenia o pociągach,chojniku,przedwojennym hirschbergu napiszecie coś ważniejszego,że przybywa lawinowo bezrobotnych,ludzie zaczynają wymawiać umowy najmu i wyprzedawać auta,meble itp. żeby mieć na chleb z okazji przymusowych "wakacji "bez terminu zakończenia.
~iras 9-05-2020 18:21
Do Węglińca na 7 rano dalej szans nie ma i chyba nie będzie? Nie można dojechać do pracy!!!
~czesław22 9-05-2020 19:15
Jeden pociąg przywrócili i to tylko w weekendy, którym akurat nikt nie jeździ. Śmiech na sali. Nie bez powodu tę spółkę nazywają już Koleje Dolnośmieszne. A Bilet Euronysa, ten sam co w Czechach, kosztuje u nich dwa razy drożej. Ta dziadowska spółka powinna zostać jak najszybciej rozwiązana!!! Darmozjady biorą pensję z naszych podatków a jeżdżą... dwa razy na dzień.
~Paweł Kukurowski 9-05-2020 19:23
do: ~czesław22 (19:15)
KD - Kupuj Drożej. Spółka dla f..jerów, ja ten bilet zawsze kupuję w Szklarskiej Porębie od czeskiego konduktora.
~Taa 9-05-2020 21:00
do: ~Paweł Kukurowski (19:23)
Nie lepiej jeździć autem? W czym problem?
~et22-1000 9-05-2020 21:35
do: ~Taa (21:00)
Choćby w tym, że finansujemy z naszych podatków dziadowską spółkę kolejową.
~czesław22 9-05-2020 19:15
Jeden pociąg przywrócili i to tylko w weekendy, którym akurat nikt nie jeździ. Śmiech na sali. Nie bez powodu tę spółkę nazywają już Koleje Dolnośmieszne. A Bilet Euronysa, ten sam co w Czechach, kosztuje u nich dwa razy drożej. Ta dziadowska spółka powinna zostać jak najszybciej rozwiązana!!! Darmozjady biorą pensję z naszych podatków a jeżdżą... dwa razy na dzień.
~ewan 9-05-2020 19:26
chyba kupie sobie konia .bo nigdzie nie mogę dojechać ,pociagow nie ma ,busow nie ma to jak dojechac
~et22-1000 9-05-2020 21:35
Ludzie nie mają jak dojechać do pracy, a Koleje Denne (w skrócie KD) uruchamiają jeden pociąg weekendowy... dla turystów. Po co? Żeby zwozić tu śmieciarzy z Wrocławia zarażonych koronawirusem?
~ 9-05-2020 21:52
Nie ma busów nie ma pociągu kiedy będzie coś ok godz 14 ileż można czekać jeden 11.25 drugi 15.31 i tyle. Jak nie zdążysz na 1 to czekaj cały Boży dzień
~ 10-05-2020 8:23
Na wrotki
~No, tak 10-05-2020 15:00
Pamiętacie może mikolstwo z Wrocławia? Swego czasu było ich tutaj kilku, aż w końcu obrazili się i zdaje mi się, że założyli własne forum kolejowe (Nie pamiętam nazwy). Teraz znowu wrócili. Pod każdym artykułem na RK dotyczącym Wrocławia czy linii E59 jakieś oѕzоłomy wypisują farmazony o jedynej "naturalnej" trasie z Katowic do Poznania przez Wrocław i o konieczności kółeczkowania przez to z..upie przez pociągi dalekobieżne, bo przecież wszyscy tam jadą. Wydaje mi się, że mamy do czynienia z jedną i tą samą osobą. Świadczy o tym styl pisania i wymyślne, duгnowate nicki. Po wstawieniu komentarza niemal natychmiast pojawia się kilkanaście lajków, zapewne z innych fejkowych kont. Podejrzewam o to właśnie pryszczate mikolstwo z Wrocławia które swego czasu robiło z tego miasta metropolię kolejową i pluło na wszystkie pociągi jadące przez 274 i 311.
~ 11-05-2020 7:14
Wracają pociągi? Niekoniecznie te, które powinny. Co z pociągami dla ludzi dojeżdżających do Wrocławia z kierunku Kłodzka na godzinę 6.00? Pierwszy pociąg tej relacji nie kursuje, kolejny jest wypełniony po brzegi. I gdzie są zachowane wymogi bezpieczeństwa, bezpiecznej odległości między pasażerami???????
~ 11-05-2020 13:00
do: ~ (7:14)
Kogo obchodzi jakiś Wrocław czy Kłodzko? Tak, cała Jelenia Góra jeździ do pracy do Kłodzka na 6.00 rano. Puknij się w swój d..ny baniak (o ile go masz). Nam potrzebne są pociągi do Szklarskiej Poręby i Lubania, a także Karpacza, Kowar i Lwówka (tę ostatnią same Koleje Dolnośląskie zaorały).

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group