Czwartek, 2 lutego
Imieniny: Marii, Miłosławy
Czytających: 7763
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W Piechowicach zebrano na WOŚP ponad 6 tys. zł

Czwartek, 17 stycznia 2013, 11:06
Aktualizacja: 11:08
Autor: Mea
Region: W Piechowicach zebrano na WOŚP ponad 6 tys. zł
Fot. Organizator
Jak informuje Lech Rębisz, szef sztabu WOŚP w Piechowicach: 28 wolontariuszy w większości z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Piechowicach zebrało kwotę 5 322 zł. Wolontariusze kwestowali przede wszystkim w Piechowicach – przy marketach Biedronka i Carrefour oraz przy Kościele Parafialnym, ale też w Szklarskiej Porębie i Jeleniej Górze.

Imprezę zamkniętą zorganizował Zespół Wokalny „Szklarki” w Piechowickim Ośrodku Kultury, obsługę muzyczną i techniczną zapewnił Wojciech Zarówny. Oprócz Zespołu Wokalnego „Szklarki” wystąpiły również dziewczynki z grupy wokalnej Szkoły Podstawowej w Piechowicach „Kolorowe Nutki” oraz Natalia Lis i Angelika Soliło z zespołu "s-POK-oo" z POK-u.

Na imprezie zlicytowano wiele przedmiotów. Najwyższe kwoty pozyskano ze sprzedaży obrazu ofiarowanego przez antykwariuszy Ewę i Andrzeja Zielińskich, wazonu z Urzędu Miasta Piechowice z grawerką Małgorzaty Sztabińskiej oraz koszulek WOŚP. Z licytacji przekazano 860 zł na rzecz Fundacji WOŚP. Kwota zebrana podczas kwesty i licytacji to 6.182 zł.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1109
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group