Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7381
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W piątek ruszy Festiwal Laboratorium Myśli Muzycznej

Środa, 26 października 2011, 15:12
Aktualizacja: 15:13
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: W piątek ruszy Festiwal Laboratorium Myśli Muzycznej
Fot. Organizator
W najbliższy piątek, 28 października w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze oficjalnie ruszy Festiwal Laboratorium Myśli Muzycznej. Według zapowiedzi organizatorów projektu, w jego ramach odbędą się m.in. koncerty na żywo i debaty na temat najnowszych trendów w muzyce klasycznej.

– W Jeleniej Górze brakuje festiwalu koncentrującego się na zjawiskach najnowszej kultury z obszaru muzyki klasycznej; festiwalu, który w sposób popularyzatorski a przy tym z naciskiem na edukację muzyczną prezentowałby najbardziej współczesne trendy w muzyce klasycznej. Mamy nadzieję, że projekt ten już na zawsze wpisze się w kalendarz imprez artystycznych dla mieszkańców stolicy Karkonoszy. I, rzecz jasna, że spotka się z zainteresowaniem z ich strony – mówią nam Paweł Krzaczkowski i Sławomir Wieczorek, kuratorzy festiwalu.

Szczegółowy program festiwalu znajdą Państwo w zdjęciach powyżej. Bilety w cenie 5, 10 zł. Honorowy patronat nad festiwalem objęli prezydent miasta Jelenia Góra Marcin Zawiła oraz nowy senator Ziemi Jeleniogórskiej Józef Pinior. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie JAK, czyli Jeleniogórska Alternatywa Kulturalna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group