Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 7385
Zalogowanych: 19
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA REGION: W Ołomuńcu chcą patroli narciarskich

Czwartek, 3 marca 2011, 14:35
Aktualizacja: 14:37
Autor: KMP
JELENIA GÓRA REGION: W Ołomuńcu chcą patroli narciarskich
Fot. TEJO
Wczoraj zakończyła się dwudniowa wizyta delegacji policjantów z Ołomuńca. Czesi przyjechali do nas, aby zapoznać się z organizacją i funkcjonowaniem w Kotlinie Jeleniogórskiej policyjnych patroli narciarskich.

Policję jeleniogórską odwiedziła trójka funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Ołomuńcu. Byli to zastępca komendanta wojewódzkiego plk. Mgr. Ivo Vykopál, naczelnik wydziału prewencji plk. Mgr. Bc. Ladislav Sohr oraz szefowa wydziału współpracy międzynarodowej por. Gabriela Valášková.

W spotkaniu z policjantami z Czech wziął udział również zastępca komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu podinsp. Marek Szmigiel oraz szefowie wydziałów ruchu drogowego i prewencji z KWP we Wrocławiu. Policję jeleniogórską reprezentował komendant miejski insp. Zbigniew Ciosmak oraz jego zastępca mł. insp. Zbigniew Markowski.

Celem wizyty czeskich policjantów było zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem na stokach policyjnych patroli narciarskich. Szef policji w Ołomuńcu chciałby takie patrole wprowadzić na stokach narciarskich w swoim regionie. – Podczas wizyty gościom zaprezentowano pokaz multimedialny obrazujący funkcjonowanie policyjnych patroli narciarskich na stokach kotliny. Policjanci z Czech mieli również okazję zobaczyć wczoraj pracę policyjnego patrolu narciarskiego na stoku w Szklarskiej Porębie. Ponadto goście z Czech zwiedzili centrum Jeleniej Góry oraz zobaczyli inne ciekawe miejsca w regionie – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group