Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 5728
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W Ołomuńcu chcą patroli narciarskich

Wiadomości: JELENIA GÓRA REGION
Czwartek, 3 marca 2011, 14:35
Aktualizacja: 14:37
Autor: KMP
Fot. TEJO
Wczoraj zakończyła się dwudniowa wizyta delegacji policjantów z Ołomuńca. Czesi przyjechali do nas, aby zapoznać się z organizacją i funkcjonowaniem w Kotlinie Jeleniogórskiej policyjnych patroli narciarskich.

Policję jeleniogórską odwiedziła trójka funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Ołomuńcu. Byli to zastępca komendanta wojewódzkiego plk. Mgr. Ivo Vykopál, naczelnik wydziału prewencji plk. Mgr. Bc. Ladislav Sohr oraz szefowa wydziału współpracy międzynarodowej por. Gabriela Valášková.

W spotkaniu z policjantami z Czech wziął udział również zastępca komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu podinsp. Marek Szmigiel oraz szefowie wydziałów ruchu drogowego i prewencji z KWP we Wrocławiu. Policję jeleniogórską reprezentował komendant miejski insp. Zbigniew Ciosmak oraz jego zastępca mł. insp. Zbigniew Markowski.

Celem wizyty czeskich policjantów było zapoznanie się z organizacją i funkcjonowaniem na stokach policyjnych patroli narciarskich. Szef policji w Ołomuńcu chciałby takie patrole wprowadzić na stokach narciarskich w swoim regionie. – Podczas wizyty gościom zaprezentowano pokaz multimedialny obrazujący funkcjonowanie policyjnych patroli narciarskich na stokach kotliny. Policjanci z Czech mieli również okazję zobaczyć wczoraj pracę policyjnego patrolu narciarskiego na stoku w Szklarskiej Porębie. Ponadto goście z Czech zwiedzili centrum Jeleniej Góry oraz zobaczyli inne ciekawe miejsca w regionie – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~:) 3-03-2011 16:33
To raczej powinni pojechac do Szklarskiej i Karpacza,a nie jeleniej dziury.
~swercru 3-03-2011 18:25
Człowiek wyżej ma racje tu nie ma co zwiedzać polecam mniejsze i lepsze miejsca np szklarska , Karpacz
~@ 3-03-2011 20:48
I co się czepiacie, w Szklarskiej byli, a "Trakt Śródmiejski" samą nazwą musiał zrobić na zacnych gościach wrażenie! Czy mówiąc "kotlina" Redaktor miał na myśli Kotlinę Jeleniogórską? Uwielbiam tą gazetową mowę: "narciarskie stoki kotliny".
~ 3-03-2011 21:45
narciarskie stoki kotloiny - czyli Szklarska Poręba

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group