Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 2501
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W Mysłakowicach mają problem z wypłatą gotówki

Czwartek, 22 sierpnia 2013, 7:21
Aktualizacja: 7:23
Autor: Mea
Region: W Mysłakowicach mają problem z wypłatą gotówki
Fot. Mea
– W sklepach można płacić kartą dopiero powyżej 20 zł, a jedyny bankomat w Mysłakowicach średnio dwa razy w tygodniu jest nieczynny. Po pieniądze musimy jeździć do Jeleniej Góry, Kowar lub Karpacza – skarży się mieszkanka Mysłakowic.

W poniedziałek (19.08.) zadzwoniła do nas mieszkanka Mysłakowic z informacją, że problem częstych awarii jedynego bankomatu w okolicy powtarza się notorycznie już od pół roku.

We wtorek pojechaliśmy sprawdzić bankomat, który znajduje się w korytarzu Urzędu Gminy w Mysłakowicach. – Dzisiaj akurat działa, ale często się psuje – mówili nam mieszkańcy, którzy akurat przyjechali wypłacić gotówkę.

– Bankomat jest serwisowany 24 godziny na dobę, więc po każdym zgłoszeniu awarii jest jak najszybciej naprawiany – powiedział Artur Zuchewicz, dyrektor 1 oddziału PKO BP w Jeleniej Górze. Przyznał, że bankomat w Mysłakowicach psuje się częściej niż inne. – Bankomaty ulegają awarii z różnych powodów m.in. przez złe użytkowanie, czy też z powodu kurzu, który dostanie się do środka urządzenia. Bez względu na przyczynę za każdym razem wzywany jest serwis, który jak najszybciej naprawia urządzenie. Obecnie nasz bank wymienia awaryjne bankomaty na nowe – poinformował Artur Zuchewicz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group