Sobota, 3 czerwca
Imieniny: Leszka, Tamary
Czytających: 8425
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Maciejowej horror w parku

Czwartek, 1 września 2016, 8:34
Aktualizacja: Piątek, 2 września 2016, 9:00
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W Maciejowej horror w parku
Fot. Przemek Kaczałko
Każdego dnia, a w zasadzie nocy – przygotowaniom ekipy filmowej realizującej w parku w Maciejowej film pt. „Redwood” przyglądały się spore grupy okolicznych mieszkańców. Dzięki uprzejmości producentów jeleniogórzanie mieli okazję zobaczyć, jak powstaje horror z udziałem znanych (mniej lub bardziej) aktorów.

Młody pasjonat, który stara się ocalić od zapomnienia park w Maciejowej, gdy tylko ma taką możliwość przygląda się pracy ekipy filmowej. - Cieszę się, że coś tu się dzieje. To świetna okazja do promocji tego miejsca nie tylko w kręgach jeleniogórzan, ale może gdzieś dalej – powiedział Paweł Gromadzki, który oznakował ścieżki m.in. do takich zabytków, jak mauzoleum Beckerów czy wieży widokowej.

Nie było problemu, żeby przyjść, obejrzeć scenografię. Jedynie konieczne było wyłączenie telefonów (lub włączenie trybu samolotowego) oraz zachowanie ciszy, aby nie zakłócać akcji. Praktycznie codziennie, w godzinach wieczornych i nocnych co najmniej 20 osób obserwowało poczynania aktorów z Nicholasem Brendonem na czele.

To właśnie w naszym regionie Nicholas Brendon po 13 latach ponownie miał do czynienia z wampirami (grał w latach 1997-2003 w serialu „Buffy – postrach wampirów”). Wcześniej występował m.in. w serialu „Świat według Bundych” oraz w horrorze „Dzieci kukurydzy III”. Film jest produkcją amerykańsko-brytyjską. Na planie zdjęciowym widzieliśmy również Mike'a Beckinghama („Subconscious” - 2015), Tatjanę Nardone („Stalking Eva” - 2015, a obecnie grająca w produkcji HBO u boku Dustina Hoffmana w serialu „Medici: Master of Florence”) oraz Jessice-Jane Stafford („The real hustle” - 2006, „Dream Team” - 1997, „Devil's Tower” - 2014).

Mieszkańcy przyznają, że chętnie obejrzą efekty ich pracy, ale widząc „od kuchni” jak to wygląda mówią, że raczej się nie przestraszą. - Na pewno pójdę do kina, ale nie wiem czy się przestraszę, ponieważ ten park znam zbyt dobrze – powiedział Paweł Gromadzki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
803
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
5%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group